Skip to main content

Topic: The Good, the Bad and the Ugly (Read 11424 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #30
Ruke mi se znoje :D

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #31
;)


Dobro, dobro dobil buš rundu.




Nažalost ništa od Osijeka, klincu počinje liga i naravno prvu tekmu smo na gostovanju.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #32
Predivna spravica i ruka majstora dovode je do savršenstva , nadam se da se vidimo u Osijeku  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #33
OK, mrak je pao, dakle, nisi najvjerojatnije više na livadi....


Kako je prošao Maiden?  Video?  slika?  Neki komentarčić?

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #34
Ćorak. Sad sam došao s posla a i vikend je sumljiv.


Bandit bude još malo u zasjedi.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #35
:)
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #36
Prelijepo pila izgleda u zraku, a jos lijepse leti!

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #37
Jedina zamjerka po meni je "ne banditovski" prop. Pretih je. Kao da se srami. I to se nikak ne slaze s ukupnim dojmom aviona :-)  
Kak uploadam video tu?

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #38
Bandit je brutala...svaka čast Renatu na odličnom izboru modela i još odličnijem slaganju :)

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #39
E a kad ste vibotisli, onda je ukljucio puni hod serva.....  Kakv dupli rol za cas ....divan je.

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #40
Dečki , Renato je ''živi'' primjer izreke: ''RED ,RAD I DISCIPLINA ''...uz to još ide i njegov talent i urođena skromnost.Osobno sam sretan da ga smijem zvati prijateljem.   8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #41
Dečki , Renato je ''živi'' primjer izreke: ''RED ,RAD I DISCIPLINA ''...uz to još ide i njegov talent i urođena skromnost.Osobno sam sretan da ga smijem zvati prijateljem.   8)


+1

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #42
kak se stavi video? 
Da se vidi taj maiden na range testu odrađen, jer Renato ima cohonas! :D :D :D

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #43
Pukni ga na youtube, pa stavi link ovdje!

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #44
Krešo nema ti to veze sa visuljcima - to ti je glupus vulgaris - odnosno kad blebečeš po livadi a ne misliš na ono kaj radiš. Anyway radio je odradio svoje, javio alarm, lagani okret na bočnu antenu i slijetanje - nema štete.

Jutos sam odletio 12 bateriji - krasan dan - i mogu samo reči Bandit i vjetar se vole.

I (vrag ne spava) u zadnjem slijetanju se raskolio prop (naravno zadnji-jedini) pa sad valja nači dućan sa Voxom na lageru i brzom isporukom.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }