Skip to main content

Topic: dx6i (Read 5823 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dx6i

imam pitanje. Nikako da skuzim kako na toj staanici da smiksam elerone da budu flapsovi.
to mi treba za jedrilicu ... pokusao sam na sve zive nacine  ali nisam uspio .... znaci neznam kako da istovremeno eleroni budu i flapsovi?
molio bi pomoc... svaki komentar je dobro dosao!

hvala!  :)
lp Nikola

Odg: dx6i

Reply #1
Kaj nema to u wing type u osnovnim postavkama?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: dx6i

Reply #2
koliko sam ja vidio nema ili ja to nisam uspio nac...  :'(
lp Nikola

Odg: dx6i

Reply #3
Wing type postavke na DX7 je prilikom paljenja stanice i stovremeno stiskanje dva botuna prebacuje u memoriju modela i određivanje koji tip krila želiš Delta,V rep i itd. da je tako nešto slično i kod Dx6.Sad nagađam
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: dx6i

Reply #4
ajd probat cu!
hvala!
lp Nikola

Odg: dx6i

Reply #5
evo naso sam! ;D
hvala vam...
lp Nikola

Odg: dx6i

Reply #6
dal mi netko moze objasniti kako da sad ja to nastimam! zatosto sam opet sve probao ali kad ukljucim flapsove servaci mi idu u obrnutom smjeru!
dal ima netko ko bi bio tako dobar da mi to objasni...? vec me to izludzuje  da ne mogu namjestit :'(  ...
lp Nikola


Odg: dx6i

Reply #8
Uđi u mod za flapsove NORM je 0 0, a LAND podesi po želji + ili -

Nisi opisao kako u obrnutom smjeru jedan gore drugi dolje ili??

Odg: dx6i

Reply #9
ma sve sam to napravio! dal je mozda broblem u prijamniku ? svaki sam servo usteko u poseban utikac nisu spojeni y kablom... ne kuzim zast nece!  :'(  opet oni idu u suprotnom smjeru!  ??? ne kuzim zast  ??? ??? ??? ??? :'( :'( ???
u cemu grjesim???
lp Nikola

Odg: dx6i

Reply #10
da jedan dolje drugi gore! jedan eleron ide gore a drugi ide dolje
lp Nikola

Odg: dx6i

Reply #11
molio bi vas od pocetka da mi sve objasnite! znaci odaberem krilo DUALAILE i  onda ?
lp Nikola

Odg: dx6i

Reply #12
ako imas moras staviti u meniju opciju FLAPERON ON

Odg: dx6i

Reply #13
Probaj zamjeniti mjesta priključcima od elerona na prijemniku, podesi reverse da eleroni rade kako treba pa provjeri flapsove

Odg: dx6i

Reply #14
Ako model gledaš odostraga lijevi eleron ide u AUX1 port a desni u AILE port u prijemniku