Skip to main content

Topic: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova (Read 7475 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #15
Ispricavan se na offopicu,al me strasno zanima zasto svi bjeze na elektriku,meni su benzinci,nitraši i te seme isto zanimljivi i bas bi volia imat jednog.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #17
Zašto elektrika? Smrde ruke, smdi ti u autu, model je stalno mastan, kada na sve to navikneš - ugasi ti se u zraku.
Ajde ispočetka..
Damir

Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #18
je'l to ovaj:

Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #19
Pa meni je to bas gust :D
sican se svojih prvih motociklistickih pothvata sa tomosima haha
Nece smrdit u autu 7 dana nego jedno popodne
A za gasenje se valjda da ustelat ler gas pa se nece gasit
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #21
ne, to je Justinov - to je taj koji se elektrificira.. slika je sa posta di ga prodaje...
to je šteta raz*ebat... lijep model

Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #22
Stvarno ga je steta raskopati ja bih ga ostavio kako je sada. Elektro su sada jeftini posto je konkurencija velika.
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #23
evo da se javim napokon malo doma u normalno vrijeme...

da šišmiš to je taj, bio je na prodaju sve dok se nije javio kupac, bilo mi žao prodat, to mi je prvi model, samo puno to posla oko pripreme za let pa još pazi na bateriju u startkitu za letit 2 puta godišnje, ovako na elektro stavim bateriju i vozi, ako ništa drugo barem će se koristit i letit, budući da imam i svu ostalu opremu nemam u planu prodat ili mijenjat sadašnju opremu jer nije isključeno da će danas sutra to ići nazad na njega, budući da sam u ovaj hobi i krenuo zbog nitro modela

Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #24
Vidim ja ekipa koji bi nitro, a nisu ga letitli, vjerojatno nisu nikada morali skidati naslage ricinusovog ulja sa krila, repa i ostalih mjesta na modelu  :D
Ni gust mjesanja, pretakanja , paljenja i svih popratnih radnji nije nista manje zanimljiv. uf ak kad se dubre od ulja zavuce pod monokote...

Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #25
aj neki info. nabaci.. jesi naručil dijelove ? slažeš li ga ?

Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #26
aj neki info. nabaci.. jesi naručil dijelove ? slažeš li ga ?

dijelovi su u wish listi, cekam da regler bude dostupan pa onda ide naruđba, još kad bi se poklopilo sa plačom, nitko sretniji,
jedino me brine dostava baterije, nadam se da ce poslat, nedavno sam narucivo sa dealextremea lipo baterije pa nisu prošle sigurnosnu
provjeru, nadam se da to u hk bolje pakiraju


Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #28
aj neki info. nabaci.. jesi naručil dijelove ? slažeš li ga ?

dijelovi su u wish listi, cekam da regler bude dostupan pa onda ide naruđba, još kad bi se poklopilo sa plačom, nitko sretniji,
jedino me brine dostava baterije, nadam se da ce poslat, nedavno sam narucivo sa dealextremea lipo baterije pa nisu prošle sigurnosnu
provjeru, nadam se da to u hk bolje pakiraju

znaš kaj mene tu u toj konverziji muči cijelo vrijeme.. ISPLATIVOST....struja je OK.. sve pet... ali nisu to male pare...
pošteni ESC, motor, propeleri, pa 2-3 komada ozbiljnijih baterija...pa low voltage alarm... pa zajebancija sa poslagivanjem i preradom
aviona... pa CG i trimanje, pa pripasivanje optimalnog propelera...  a imaš savršeno posložen avion... samo trebaš malo goriva i bateriju i prrrrrrrr ... cijelo popodne ak hoćeš... hmmm :-\