Skip to main content

Topic: Loše iskustvo sa HP expresom (Read 12138 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #15
Gledao sam malo taj DPD.
Na žalost krilo je dužine 200 cm a ta služba jednostavno ne želi preuzeti pošiljke čija dužina prelazi 175 cm.

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #16
Da li si ih zvao? Ili si samo gledao na webu?

Uzimao sam benzinca s drugog kraja RH, za sve dimenzije kutije preko odredjene duzine HP i ostali racunaju volumetricnu tezinu, tako bi me za kutiju dimenzija 1m x 1m x 1.6m i mase 25-30 kg ispala postarina 300-400 kn.
DPD preuzeo kutiju za nekih 70-80 kn.

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #17
Gledao sam malo taj DPD.
Na žalost krilo je dužine 200 cm a ta služba jednostavno ne želi preuzeti pošiljke čija dužina prelazi 175 cm.

Ma ja mislim da bi ti njihovo uslužno osoblje svejedno rado pokupilo krilo jer ne radi se o glomaznom i teškom paketu.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #18
U nekoj narednoj budućnosti možda se i obratim DPD-u. HP expres je za mene završena priča i jako loša pouka i iskustvo.
Čak i ako se pokažu kooperativni u naknadi štete, ostaje ona najbitnija stavka a to je vrijeme, puuuno vremena koje je bilo potrebno za izradu tih modela. To se na žalost nikada neće isplatiti.

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #19
Uf znam što se dogodilo iz prve ruke ali sam tek sada vidio sliku polomljene remenjače.....bome svaka čast vozaču to treba uspjeti polomiti....


Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #20
Hm, ako bude pravde možda će ga i njegovi pretpostavljeni dostojno ''nagraditi''

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #21
Da postat će šef ispostave Vukovar.....tako se kod nas kažnjavaja neprofesionalizam....

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #22
Kako to radi naša draga Hrvatska pošta.
Poslao sam im više mailova da probamo riješiti tu nesretnu situaciju, ali su me uvijek hladno, službeno odje....
Nisu se ni udostojili ni nazvati telefonom što bi bilo normalno i pristojno.
Riješenje niže se odnosi samo na jedan paket, drugi nisu htjeli ni razmatrati jer sam prekasno reagirao ( a nisam mogao vidjeti oštećenja dok nisam do kraja otpakirao ).




Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #23
Da im je***,treba se boritit,ako je trazena ekstra posebna varijanta slanja i ekstra je placeno ima da vrate pare!!!!!!!!!!!!!

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #24
To je velika državna firma i boli njih ona stvar za "tamo neke modelare i njihove avionćeke"

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #25
I onda se cude sto ljudi puknu i dignu nekoga u zrak.
Pa je... te nase firme, znam da te nece utjesiti, ali vec godinu i pol ganjam firmu koja je ugradila razdjelnike da mi namiri stetu nastalu zbog poplave uslijed ugradje razdjelnika,
takodjer se prave grbavi

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #26
Mile, ovakav odgovor smo mogli i očekivati !

Pogotovo onaj dio gjde kaže čl. 56... itd.  Po mojem shvaćanju, ako je sadržaj nepropisno pakiran, HP je trebao odbiti uslugu. A prihvatio ju je i to samom činjenicom da je degovoren transport osjetljive robe (ona oznaka 'izdvojno' i slika čaše).

Imam nekako dojam da te oni pokušavaju 'otpikati' jer kao za par stotina kuna ne ide ti se dalje u spor: ja bi svakako išao dalje i podnio prigovor u Branimirovu, uz jednu napomenu:  mi koji se bavimo ovakvim modelima znamo koliko je kompozitna ramenjača čvrsta, za onakav lom kao sa slike potreban je pritisak od nekoliko desetaka kilograma, čak i odrasli muškarac to teško polomi . Dakle navesti da je takvo oštećenje "materijala" mogao izazvati samo pritisak od nekoliko desetaka kg !
Da li je to 'izdvojno transportiranje' ???

Želim ti sreću u ovoj nesreći,

Damir

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #27
Na žalost ovo je tipičan odgovor tipičnih likova raspoređenih po mjestima na kojima se donose odluke za sitnu raju.
Svi ste svjedoci da kada se ne plati račun na vrijeme da odmah udaraju zatezne kamate.
Recipročno, sitnoj raji ostaju samo privatne tužbe koje završavaju zasrarama ili nepovoljnim odlukama.
Pošteniji je bio nekadašnji kaubojski ''Pony expres''. Njima su pošiljke bile uništene jedino u slučaju da ih unište indijanci. Sada su ti isti indijanci preuzeli uslugu prijevoza robe.

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #28
Diogen to što si naveo pokušao sam im objasniti u mejlovima i puno šire od toga, ali ništa nije pomoglo.
Žalio sam se i glavnoj upravi pošte, ali nijedan od njihovih velikih šefova nije se udostojio odgovoriti.
Do sada sam većinu računa plačao u pošti, a od sad više ne želim ni ući poštu.
To su sve "rođo" likovi i vjerovatno se čude kako se ja usudim ometati njihov uhljebnički raj.

Odg: Loše iskustvo sa HP expresom

Reply #29
Jel ide ona emisija na hrtu još uvijek potrošački kod?