Skip to main content

Topic: MIG 21 PF EDF (Read 11852 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #16
 :)
 
 

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #17
ima kakvih novosti? ???

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #18
Viperjet ..    :'( :)
 
 

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #19
he..he...da viper jet - metar sa metar čistog akrobatskog impeleraša...to je novo i u dolasku
 
 
 
u njega će ići set up s A-4 - 4S batka, 70 mm WeMoTec MINI FAN-PRO, HET 2W20 700 W motorček...
  
 
lp

Toni
 
 
 
 
 
 
 
 

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #20
.. ima kakvih novosti?    ::)

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #21
čekam da još zatopli...vidiš da je opet zahladilo... ;D
 
 
lp
 
Toni

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #22
Da, u pravu si, jos je prerano.
Cak jos ni majmuni nisu izasli iz vode ..   :D
 
 

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #23
  :D :D :D
 

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #24
Toni, vidim da je sada dosta zatoplilo ..  :)
 
Da li to znaci da si vec poceo susiti majmune i prikupljati materijal ?? 
 
.

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #25
Bok Toni!

Kaj je s tim MIG-om?

LP!

Dražen
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #26
mig ima dvije nemale mane - jadan usis i jako mala krila - i to se da rješiti ali zahjeva punu pozornost i dosta vremena i naravno dovoljno majmuna koji bi to napravili  :D
 
 
sada mi svo slobodno vrijeme za modelarstvo pojedu multirotori, a i mirage se vratio u hangar, batke su na putu pa kada stignu moramo provjeriti kako se ona tigar shema vidi u zraku... ;)
 
lp
 
Toni

Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #27
pozdrav Toni,
a zakaj ovaj projekt stoji u ladici, i samo da pitam jel bi ovaj setup bio dovoljan za cca takav MIG?

het typhoon 700-68 1680 sa 9305 fanom i 7S baterijom, oko 4 kg potiska stvara na 72A

da, došli smo na turbine :D


Odg: MIG 21 PF EDF

Reply #28
Denis,

pravo pitanje na pravom mjestu. Ne da bi bilo dovoljno, ti ionako već znaš odgovor na to pitanje, nego bi bilo i viška snage, ali onoliko viška koliko je poželjno u zagušenom cilindru kao što je Mig 21. Mislim da bi on solidno letio i s upola manje snage, a ovo što si nabavio bi ga guralo taman kako treba.

Zašto projekt stoji u ladici je dobro pitanje? Vrijeme mi je najveći neprijatelj. No, sada je Mirage prešao u druge ruke pa bumo vidjeli. Inače, odabrao si odličan set up i sada imaš stvarno široki spektar modela koji vape za takvim pogonom. Ukoliko to možeš podnijeti financijski takav pogon trebao bi dobiti i pristojnu šasiju. Ako trebaš kakav savjet u tome pogledu samo pitaj tu sam doma.

lp iz vrućega Trogira..sreća da tu imaju velike plave "livade"....

Toni