Skip to main content

Topic: Preporuka baterije sa xt konektorom za Phantom 2 (Read 3733 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Preporuka baterije sa xt konektorom za Phantom 2

Reply #15
Produljiti cu zice iz hacka i provuc sa strane ,ovako da ima nasred rupu mi ne bi pasalo nikako vizualno.Mislio sam kako su u original bateriji kratke celije da postoji i takva klasicna jeftina lipo baterija ali ocito da nema

Odg: Preporuka baterije sa xt konektorom za Phantom 2

Reply #16
sve sam ja to nasao i jos mi je dr tom rekao u 3 ili 4 mjesecu za te baterije koje dolaze u 3 velicine ,svaka od njih je preduga.Napravio bih ja drugdje hack eto teme 1200 ljudi je procitalo ,od toga 3 ljudi je znalo napraviti hack,jedan covjek je zauzet,drugi je trazio slanje i vecu cifru a treci je napravio hack ,ja bih ga sam napravio ali nisam toliko ucen niti imam pristup lemilici i tinolu. 2 baterije su 3s 5200 mah  http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/RC_PRODUCT_SEARCH.asp?strSearch=5200mah+     jedna ona koja je mrsavija je preduga a i ova deblja je takoder preduga .

Ti bi bio je... i posten, znas da to ne ide zajedno iako pokusavas vec par mjeseci :)
- covjek zauzet - trazis drugoga
- drugi trazi slanje i vecu cifru - koliko te moglo ispasti 100-150kn vise i vec si mogao odavno letjeti
- valjda ti netko od frendova ima lemilicu, mogao si s njima to rijesiti ili otici u elektro servis, objasniti (donijeti upute) sto kako zalemiti i opet za 100-150 kn imas rijesenu batku :)

Kada sam slagao prvi el. bike imao sam problema s kontrolerom i baterijama, je.. ga potrosio sam novaca na prijevoz (3-4 puta) jer jedini covjek koji se htio petljati s tim je bio u Slavoniji :)