Skip to main content

Topic: što napraviti ili kupiti (Read 4669 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

što napraviti ili kupiti

Što da napravim sa 300kuna kakav avion bilo što.

što napraviti ili kupiti

Reply #1
Skupi još novaca, trebaš, ono, 800-1000kn - avion, stanica, baterije, prijemnici/predajnici...


Odg: što napraviti ili kupiti

Reply #3
Ja sam i aktivni član maketarskog forumahttp://www.maketarstvo.net/forum/index.php ,jer sklapam i makete automobila.I hoću reči da tamo administratori i moderatori odmah izbacuju članove ako su i po prvi puta bili bezobrazni prema nekome.Tako bi i ovdje na "Friku" trebalo sankcionirati članove koji su bezobrazni i slično.Na tom forumu maketarskom nema kompromisa sa adminima i moderatorima  kada si jednom izbačen.Eto toliko ukratko.I oprostite meni na off topicu.Hvala
LP Mario

Odg: što napraviti ili kupiti

Reply #4
Ignoriraj takve postove.
Za 300kn jako tesko da ces slozit sto.
Treba ti kako ti je soxy napisao stanica, baterije, risiveri, transmiter i naravno letjelica.
1000 kn cca je ceh svega kad zbrojis.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk


Odg: što napraviti ili kupiti

Reply #5
Onda ste odmah mogli početniku pomoći a ne pisati komentara tipa "odi se napi" .Bolje da za 300Kuna kupi recimo polovni quadcopter kao što sam ga i ja nabavio i sada letim sa njime bezobzira što nije novo,ja sam zadovoljan i sa polovnim jeftinim stvarima i to me čini sretnim. Malo pomoći dečku početniku nije teško,samo treba biti fer ;) i kolegijalan. :) I naravno imati puno razumijevanja jer nitko se nije pametan rodio :) .

Odg: što napraviti ili kupiti

Reply #6
Lajk za Maria

Odg: što napraviti ili kupiti

Reply #7
Evo sta napraviti...
1. možeš fino zapiti ili
2. možeš kupiti nekakvu igračku s ebay-a ili
3. posudit 100kn i kupiti od MarioMT stanicu za 50kn, od Scaevola ORAO coru za 250kn, od profić bateriju za 100kn, za punjac se snađeš nekako.
Nije više u prodaji stanica jer sam ju prenamjenio za jedan budući projekt :) .Najbolje bi mu bilo da pogleda sve oglase ili koliko mu se da.Možda nađe nešto za 300Kuna nikad neznaš što u oglasima možeš pronači.I onda kad nađeš lijepo se dogovori sa osobom,možda dobiješ i popust na određene stvari koje se prodaju.

Odg: što napraviti ili kupiti

Reply #8
ništo nekupujem kako dosat tako i odsad Ja sam valjda nepametan za to.

Odg: što napraviti ili kupiti

Reply #9
Nisi nepametan, nego neslušaj druge.Kupuj u komponentama,znači dio po dio, i za pola godine više manje možeš poletiti sa modelom.Pozdrav

 

Odg: što napraviti ili kupiti

Reply #10
Ali prvo odeš... predstaviš se.. kažeš od kuda si i vjeruj već si dobar dio puta do modela riješio jer ćemo te povezati sa modelarima u blizini. Modela se da naći....
Karlo. 098-711-540, Sisak