Skip to main content

Topic: Prva RC samogradnja (depron) (Read 114156 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #390
evo baš sada isprobavam kako to radi
prva 4 kanala popunjena i to je to


Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #392
evo da se pohvalim danas mi je stigla napokon nakon 58 dana nova batka
ali to nema veze bitno je da sam ja uspio letjeti u komadu 20 minuta na laganom vjetriću
i sad sam sav sretan ko malo dijete imao 2 super spusta i jedan malo udarni ali sve u svemu super
isto tako stigao motor pa mogu složiti zagija iako mislim da če mi biti prebrz
da ga pohvatam ali pokušat čemo  :)

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #393
Samo pomalo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #394
Ima vec koji tjedan,dva da sam uspio dovrsit model. Vrijeme nije nesto osobito naklonjeno, pogotovo vikendima, ali uhvatilo se nesto normalnijeg vremena pa sam uz pomoc trainer moda odradio prvih par rundi letenja u zivotu i bas sam sretan... ;D  Cak sam uspio sam poletit i spustiti,a  model je jos čitav :) Simulator je tu dosta pomogao cini mi se... Nemam nekih filmića ni slika, jer sam bio previse fokusiran na letenje da mi snimanje nije bilo previse na pameti...

Sto se tice modela, cini mi se u globalu ok, no htio sam postaviti jos par pitanja...nisam naisao na neke znacajnije probleme prilikom letenja, ali mozda samo da jos malo bolje doradim avion i da znam za ubuduće.
U pocetku je avion vukao prema gore, tj morao sam stalno palicu drzati malo prema gore... Istrimao sam ga i sad je puno bolje, no jos uvijek kad se doda malo vise gasa voli se sam od sebe lagano dizati. Teziste je tu negdje...cini mi se ok 25-30% od napadne ivice, mozda vise prema 30%, rekao bi...Cak sam i kut motora stavio mrvicu prema dolje i malo na desno...

Zanima me kakva su vasa iskustva s ovim modelom, ako ima netko ko ga je radio i letio, kako mu se ponašao? Dali je bilo slicnih pojava? Koliko kut ste stavljali za motor? Ima li jos nesto na sto bi trebalo obratit paznju?

Evo i zahvalio bi vam se svima sto ste mi pomogli i savjetima na forumu, a i mimo foruma da napravim ovaj prvi aviončić... Glavno da je pomalo krenulo...

Pozdrav,
Marko