Skip to main content

Topic: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER (Read 30050 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #45
HL 25 iako mi u profilu piše početnik već sam dosta dugo tu tako da se nabralo toga :). Stvarno sam toliko toga naručio u HK iako se ponekad radilo o narudžbi sa samo par vida i matica ili nekih sitnica koje nikako nisam mogao naći kod nas ili su bile puno skuplje tako da eto...

Ivan Iowa
Ne znam zašto mi se čini ali na ovom forumu uvijek se nešto predbacuje drugome... Nisam na ovom forumu napisao ništa u posljednih godinu dana i sada kada sam tražio par korisnih savjeta( piši kako da prođem jeftinije  :( ) dobijem polemiku a to nema smisla.

Dakle uzdam se use i u svoje kljuse ( svaka čast pojedincima da ih ne nabrajam)

a-tomic,
odgovorio sam gradjaninu a i tebi cu rado ako ti mogu pomoci,
savjetom ili necim konkretno,

Pozz, iv

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #46
HL 25 iako mi u profilu piše početnik već sam dosta dugo tu tako da se nabralo toga :). Stvarno sam toliko toga naručio u HK iako se ponekad radilo o narudžbi sa samo par vida i matica ili nekih sitnica koje nikako nisam mogao naći kod nas ili su bile puno skuplje tako da eto...

Ivan Iowa
Ne znam zašto mi se čini ali na ovom forumu uvijek se nešto predbacuje drugome... Nisam na ovom forumu napisao ništa u posljednih godinu dana i sada kada sam tražio par korisnih savjeta( piši kako da prođem jeftinije  :( ) dobijem polemiku a to nema smisla.

Dakle uzdam se use i u svoje kljuse ( svaka čast pojedincima da ih ne nabrajam)

a-tomic,
odgovorio sam gradjaninu a i tebi cu rado ako ti mogu pomoci,
savjetom ili necim konkretno,

Pozz, iv
Evo ponavljam pitanja:
1.Ima li šanse da se dogovorimo za kakav manji iznos na računu ?
S obzirom da mi treba komad skupe elektronike paket  bi bio relativno mali.

2.Šalju li običnom poštom ili samo DHL-om( to iskustvo ne bih ponovio)?
Hvala

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #47
HL 25 iako mi u profilu piše početnik već sam dosta dugo tu tako da se nabralo toga :). Stvarno sam toliko toga naručio u HK iako se ponekad radilo o narudžbi sa samo par vida i matica ili nekih sitnica koje nikako nisam mogao naći kod nas ili su bile puno skuplje tako da eto...

Ivan Iowa
Ne znam zašto mi se čini ali na ovom forumu uvijek se nešto predbacuje drugome... Nisam na ovom forumu napisao ništa u posljednih godinu dana i sada kada sam tražio par korisnih savjeta( piši kako da prođem jeftinije  :( ) dobijem polemiku a to nema smisla.

Dakle uzdam se use i u svoje kljuse ( svaka čast pojedincima da ih ne nabrajam)

a-tomic,
odgovorio sam gradjaninu a i tebi cu rado ako ti mogu pomoci,
savjetom ili necim konkretno,

Pozz, iv
Evo ponavljam pitanja:
1.Ima li šanse da se dogovorimo za kakav manji iznos na računu ?
S obzirom da mi treba komad skupe elektronike paket  bi bio relativno mali.

2.Šalju li običnom poštom ili samo DHL-om( to iskustvo ne bih ponovio)?
Hvala


sto je to sto ti treba ?
ako je pitanje meni upuceno,
Pozz, Iv




Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #51
 Nema problema sve sam riješio   :D   ;)  :D
Hvala
pozdrav

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #52
Ivane,dovoljno sam zganaca pojeo da znam i smijem reci kaj koga ide ;)

Govna su jer se tako ne posluje.imati u web shopu modele na lageru,koliko ih ima,te da su odmah isporucivi,pa kad ih kupis i PLATIS,oni cak ni nakon 3 tjedna NE JAVE ILI POKAZU INTERES ZA KUPCA PA OBJASNE SITUACIJU,vec ja moram pitati gdje je zapelo,pa jos i dobijem jezikovu juhu i ljute se na mene da koji qrac hocu da model nije ni bio na lageru ?!?! vec sam ja kriv jer na webu stoji da imaju model na lageru a zapravo nemaju i krajnje su bahati i bezobrazni u svojem odgovoru prema svojem kupcu citaj svojoj zaradi od cega zive,e Ivane,onda su to govna. Mozes imati i super web,i cijene ali ako si kao prodavac supak onda djaba sve navedeno.
Stoga dragi cica ivane,to su govna,i prvi i zadnji put smo (pokusali) trgovati.
Haug!
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #53
ako ko zeli trgovat s meni neomiljenim shopom(iako su se u meduvremenu ispricali i pozvali na suradnju..hmmm) ima zanimljiv model za pocetnike na snizenju-40€ za easystar http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1619_1628_1629&products_id=71684
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #54
Ja sam 8.1. narucio jedan ARF model 1500mm kod Lindingera i isti dan je shippan. Obavijest o tome sam dobio drugi dan 9.1.
Za sada vise nego zadovoljan. Cekam da stigne i daljnji razvoj dogadaja  ;D
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #55
da,valjda su ok ducan.nakon rasprave,isprike sve je nekako u normalnom tonu..a ko ce znat, jednostavno mi nije leglo da me onako zahebavaju.
no kako su se postrozila pravila shippinga, a paketi su s hk pretezno preveliki da uzimas avione (ili platis jos jedan model s postarinom za veliki paket), lindi i slovenci ostaju trenutno najjednostavnije rjesenje izgleda.i najjeftinije  :-\
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #56
da,valjda su ok ducan.nakon rasprave,isprike sve je nekako u normalnom tonu..a ko ce znat, jednostavno mi nije leglo da me onako zahebavaju.
no kako su se postrozila pravila shippinga, a paketi su s hk pretezno preveliki da uzimas avione (ili platis jos jedan model s postarinom za veliki paket), lindi i slovenci ostaju trenutno najjednostavnije rjesenje izgleda.i najjeftinije  :-\

pa kad se vračaš u HR niš se ne javljaš

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

 

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #57
Bok!

jel zna netko vrijedi li i za HR ona fora "besplatna dostava > 90EUR" ? A netko je čini mi se spomenuo i da odmah umanje cijenu za VAT, jel to istina?

pitao sam to njih, ali nema odgovora.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7


NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #59
To je samo za eu, provjereno besplatna dostava za sloveniju.