Skip to main content

Topic: RACE RAT (Read 124789 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: RACE RAT

Reply #600
Odlično letenje, jedva čekam da moj bude gotov :)


Odg: RACE RAT

Reply #602
jedva sam dočekao da to vidim, takoreči skoro sam zaboravio da čuvaš to doma,
malo jači motor?
 ;)

Odg: RACE RAT

Reply #603
Thnx,
pitom je kada postigne brzinu.
slijetanja su ok ako je podloga ravna, jer se vidi kako klizi po travi dok se ne zaustavi. a sporije se ne može letit jasno.


ma model uvijek može ići brže s jačim setupom, da se ugura koji kW ili 2 unutra(masa bi ostala tu negdje, jer ne bi trebao olova u nosu),

ali mislim da mu je ovih 700W taman na duge staze, ta kombinacija s 2W20 može odraditi preko 400 letova a da ništa ne vrisne. jer sve radi debelo u optimumu.
ni batka ne mora biti neka turbo skupa, jer 15C na prekide(brisance) van daje skoro svaka, i ona od 10-20 $.
pa se uzme par komada i onda ni one ne trpe kao jedna bolja koja bi se trebala filati nabrzaka u pauzama za idući let.

eventualno probam na 4S, jer s tim motorom i propom se onda jasno dobije još malo soka, ali više nije 15C u igri...

primjer istog setupa na 4S u modelu od svega 75$
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__14417__Electric_Fiberglass_Pylon_Racer_930mm_Blue_ARF_.html

ide pitomije u zrak a nije ga uopće zamahnuo kak spada, mora da je laganiji od rata kada je već manje čvrst..
malo se boji prići bliže, pa se ne vidi baš izbliza u preletima, ali ajde, nije ništa izgorilo barem.

HK Pylon 930 4S Test.



Odg: RACE RAT

Reply #605
Fino to juri...

ono šta zapleše kod bacanja je od propa ili strah na palicama ?  ;D

Odg: RACE RAT

Reply #606
i od straha i od loše stanice  ;)
kod slijetanja ne diram palice i ugasim stanicu, zato onako klizi.

bed je što u filmiću ništa nije izgorilo, prop ne vrišti jer radi kako treba a ne preko brzine zvuka,
model se nije razbio, samo je odletito sve kak treba. pa je dosadan clip.  :-\

a niš, mora biti krš i lom idući puta, da bude zabavnije  ;D

2 Plavi: thnx za Scope analizu  :)