Skip to main content

Topic: edf delta FREE BIRD 1 by hsaraga (Read 10095 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: edf delta FREE BIRD 1 by hsaraga

Reply #30
pa izgleda da nije kako WESP kaze,
ono za  naljepnice ????

zelio bi da vidim filmic


Odg: edf delta FREE BIRD 1 by hsaraga

Reply #32
E sada kada je riješeno pitanje imena ja mogu dati svoj obol ovome, kako to ranije reče kolega, povijesnome projektu. Dakle trebao je to biti dan kao i svaki drugi. Hrpa obrađenih vijesti na poslu, završavanje Dnevnika i spokojan odlazak kući. Ali onda je zazvonio telefon. S druge strane poznat i pomalo uzbuđen glas. Naravno bio je to poziv iz konstruktorskog biroa H&S (podaci poznati redakciji). Odmah sam znao o čemu se radi. Rad na projektu, sada već legendarnom Free Birdu 1 je došao kraju. Ništa. Morali samo ga večeras i isprobati. I tako dok su se vidjeli zadnji traci umornog sunca nad zgradom koja širi mirise čokolade u nastajanju mala ali hrabra skupina odvažila se isprobati plod izvrsnosti našega skromnog konsturktora. Uz pomiješane osjećaje ponosa, zbog sudjelovanja u za modelarstvo tako važnome projektu, te straha od novoga i nepoznatog, kao i blage nervoze našega junaka – konstuktora i pilota – u nebo sam prvi put bacio tog malog vraga. Svjedočim iz prve ruke da stvarno i je takav. Sa svojih nejakih 320 + grama te velikim potiskom ovaj mali deltaš jurnuo je kao iz topa ispaljen. Što da kažem? Naš junak iz konstruktorskog biroa H&S je ipak uspio. Unatoč svim preprekama koje su bile pred njim uspio je pobjediti zakone gravitacije i tome malome zelenome komadu podne izolacije udahnuti život.  Što li tek možemo očekivati u skoroj nam budućnosti od toga genijalnoga konstruktorskog biroa samo nebo zna. Želite li saznati više pogledajte link koji slijedi...

  
FREE BIRD 1

lp

Toni

Odg: edf delta FREE BIRD 1 by hsaraga

Reply #33
GENIJALNO  !!!!!!
jos uprkos svemu nocni let i tako uspjesan,
e sada ce se mnogi sakriti,
u misju rupu !!



Odg: edf delta FREE BIRD 1 by hsaraga

Reply #36
to je  i moj prijatelj
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: edf delta FREE BIRD 1 by hsaraga

Reply #37
idemo korak dalje.nabavili smo novog pilota,ringa.nece samo lajka u visine.

Odg: edf delta FREE BIRD 1 by hsaraga

Reply #38
danas 25.02.2010.g. organizirali smo modelarski skup u dubravi.organizatori smo boli plavi,toni i ja.nazalost zbog poslovnih obaveza od organizatora smo bili prisutni samo plavi i ja.imali smo gosta kristijana,clana nekog malog kluba iz busevca.
prezentirali smo free bird i ekspertno letenje.kolega kris je pomno prati sve tehnike leta spomenutog modela,i zahvali nam na stecenom iskustvu koje ce kako kaze prenijeti u svoj mali klub,a mi smo otisli sretni doma znajuci da smo opet nekoga nesto naucili. ;D

Odg: edf delta FREE BIRD 1 by hsaraga

Reply #39
danas 25.02.2010.g. organizirali smo modelarski skup u dubravi.organizatori smo boli plavi,toni i ja.nazalost zbog poslovnih obaveza od organizatora smo bili prisutni samo plavi i ja.imali smo gosta kristijana,clana nekog malog kluba iz busevca.
prezentirali smo free bird i ekspertno letenje.kolega kris je pomno prati sve tehnike leta spomenutog modela,i zahvali nam na stecenom iskustvu koje ce kako kaze prenijeti u svoj mali klub,a mi smo otisli sretni doma znajuci da smo opet nekoga nesto naucili. ;D

Znači ti si taj kaj uči Krisa kak se kvalitetno krše avioni.
 
Jesi jako skršil Free Birda?

Odg: edf delta FREE BIRD 1 by hsaraga

Reply #40
znas da free bird ne smije pasti.
kad bi njega razbio,razbio bi sve svoje snove i vizije.
jucer je zavrsio po ko zna koji put uspjesan let.