Skip to main content

Topic: coro mig 7 combat (Read 34841 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: coro mig 7 combat

Reply #180
Contact Adhesive iliti super lepak iliti cak :)

Odg: coro mig 7 combat

Reply #181
Ilitiga probao sam s tim, i uzas :)

Pumax bolje drzi..

coro mig 7 combat

Reply #182
Cyanoacrylat ili kako god se to piše, po seljački super ljepilo, kupuje se u dućanu, kiosku, željezariji, na sajmu, web-u, pet shopu.... Ima ga svuda (nisam 100% za pet shop :-). )


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

coro mig 7 combat

Reply #183
Nema u pet centru, pitao sam...



:)

Odg: coro mig 7 combat

Reply #184
Ilitiga probao sam s tim, i uzas :)

Pumax bolje drzi..
corou bi trebalo spaliti povrsinu sa bakljom da se ukloni onaj masni sloj pa CAK bolje prima.
moze ga se i prebrisati nekim otapalom tipa aceton.

negdje sam vec rekao da coro lijepim sa vrucim ljepilom, a kada taj spoj popusti stavim CAK na to mjesto ne uklanjajuci ostatke vruceg ljepila i to onda stvarno dobro primi i vise se ne odvoji tako lagano.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #185
Pozdrav ekipa, samo da se nadovežem s jednom informacijom,

za razna čišćenja tih masnih površina koje su u velikom broju slučajeva neka vrsta silikona koja je zaostala prilikom proizvodnje ili neke kontaminacije super stvar za čišćenje je onaj antisilikon za pripremu vozila za lakiranje, mislim da ga ima u svakoj trgovini boje i lakovi ako se ne varam ja ga imam u litrenom limenom pakiranju kao i benzin za čišćenje.

A odličan je i za skidanje raznih naljepnica i ljepila sa površina, zatim ishlapi i opet je površina spremna za ponovno... nisam ga probao još na stiroporu i extrudiranim materijalima ali budem i to... uvijek treba probati na manjem uzorku materijala, bilo bi super kad bi netko probao na koroplastu, mislim da bi to moglo fiunkcionirati savršeno za pripremu prije ljepljenja ;)

Ja ću probati, samo moram negdje u Bj nabaviti koroplast
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: coro mig 7 combat

Reply #186
Da malo dignemo temu Mig-a iz mrtvih.
Mig 7 coro royal .46 engine

Ovo je potvrda da je Denis13 stvarno majstor, leti sa Migom uz komentar "KADA POVUČEŠ GORE FRAJER SE ZVRTI", a niti ne zna da mu radi samo jedan aileron (to sam mu rekao tek kada ga je spustio na zemlju  :D )
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: coro mig 7 combat

Reply #187
lijepo.

royal i leo su isti motori tak da sad fakat imamo bratske avione. moj motor je cudljiv od kad sam ga nabavio i mislim da ima razliku izmedju najboljih i najgorih dana u 2000-3000 okretaja sa propom 9x7. probat cu mu staviti nove lezajeve pa cu vidjeti kako ce raditi. drugi problem je da ponekad kao da ne dobiva dosta goriva pa ga moram voziti ispod punog gasa. taj problem ne znam kako rijesiti.
na los dan sam izmjerio 154 kmh ili nesto tako. mislim da je za dobrih dana brzina bila preko 180.

ovaj video sam vec stavio i tu je motoru los dan. po meni to je respektabilna brzina, a nakon leta sa njim kad se vozim doma s autom cini mi se da auto ne ide s mjesta koliko sam pun adrenalina. :D

mig 7, coro combat, leo 46, aerodrom breska greda, ivanic grad
struja zakon, nitro USTAV


coro mig 7 combat

Reply #189
Pokušao je mahati krilima, ali nije mu pomoglo ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc