Skip to main content

Topic: Mala recenzija HK-600GT (Read 2109 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mala recenzija HK-600GT

Naručio sam iz "Konzuma" (Hobbyking) helić HK-600GT. Cijena izuzetno malena pa se baš i ne može previše očekivati od njega. Helić me koštao 130 dolara + 40 dolara dostave + 255 kn Jaci. Cijena s obzirom na konkurenciju jako dobra ali moj primjerak nije bio uopće upotrebljiv s onim sadržajem iz kutije. Dali su mi krivu dužinu linkova za serva. Pored toga tail boom je bio udaren ali ne puno pa sam ga izravnao. Main i autorotation gear "plivaju" dok se vrte pa ih nisam ni stavio nego odmah original kao i tail gear assembly. Glava je bila dobro i precizno složena ali sam je rastavio, podmazao i stavio loctite. Repna glava mi je odmah bila sumnjiva što se na kraju i obistinilo. Očistio sam je, podmazao i stavio loctite gdje treba ali trust bearings su preteško ušli nazad a kad se stegne imbus do kraja onda se ruke uopće ne miču.

Od elektronike sam stavio 3x PowerHD DS090M digitalna serva za cikliku, Spartan Quark gyro i Align DS650 digital servo na rep. Motor sam uzeo Turnigy-600 1100KV, baterije su 5000mAh a regler imam za sad manji od 85A ali izdržat će hover i lagani let dok stavim nešto jače jer je motor deklariran na 110A max što je oko 2400W.

Složio sam helić, pospajao elektroniku, poštelao kuteve i otišao u dvorište. Podigao ga a ono rep kao nenormalan pleše 20-30 cm ljevo-desno. Bilo što stavio za gain i bilo gdje stavio ball link na servo ruku sve se svodi na isto a to je da je heli totalno neupotrebljiv jer rep prejako pleše. Isključio sam ga, razmontirao rep i stavio original Align ruke s ležajevima na HK glavu. Podigao sam helić i vibracije su totalno nestale. Ne znam jesu li pretjesno ili preplitko napravili one metalne ruke ali onako kako dođu u kompletu one su neupotrebljive. Kad uhvatim vremena probaću ih precizno izmjeriti i usporediti s originalnima.

Znači da bi ovaj helić bio upotrebljiv potrebno je staviti ispravnu dužinu linkova kao i bolje odnosno original ball linkove što ne košta puno ali svakako se isplati. Korisnici su imali problema s tail gear assenmly zupčanikom pa sam prijevremeno ga naručio kao i main i autorotation gear. Trenutno nemam ali ću promjeniti i sve linkove i ball linkove na glavi pa da sam 100% siguran. Znači dodatan trošak nije prevelik i košta kao jedan bolji servo ali tim izdatkom pretvarate helić u puno sigurniju spravu. Frejm je karbonski i jako je dobar štoviše odličan. Ostatak dijelova je ok. Vidi se da je to klon ali solidan ako se naprave ove preinake. Budući da sad nemam vremena ovih dana kad uhvatim malo vremena ću ga provozati pa da vidim kako leti.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Mala recenzija HK-600GT

Reply #1
Imao je Robi isti problem sa repom.
Sto je najgore od tih vibracije je sprungirao cijeli tail case.
Znaci ne upotrebljavati :(

Sve ostalo sto treba zamjeniti sa original dijelovima je vec napisano na HC forumu.
Ok za tu lovu, ali jedan od losijih, i naravno najjeftinijih, klonova.

Ajde malo razvrti to na 3D da vidimo koliko ce izdrzati ;)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Mala recenzija HK-600GT

Reply #2
Ma imam nedovoljan regler i grije se kao pegla pa me strah razvrtiti ga do kraja. Ovaj motor traži 100-120A regler a ja imam Mantis 85A koji mi je ostao nakon prodaje Protosa.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Mala recenzija HK-600GT

Reply #3
Problem s original repom riješen. Stavio sve trust bearings (osim srednjeg komada s kugličnim ležajevima) na jedan vijak, stegao i onda sve to u bušilicu i deri po najfinijem brus papiru. Suzio ih za 0.1mm jer su inače bili preširoki i teško bi se stavljali u metalne ruke. Namazao ih masti, posložio kako treba, stavio loctite na glavni vijak i to je to. Usput sam skinuo metalni pitch slider (samo onu cjevčicu) i stavio drugi jer je na originalnom bilo dosta lufta. Sad rep drži kao zakopan a koliko dugo pokazat će se. Probao sam ga zavrtiti na 100% ali samo u hoveru ispred garaže i sve je na svojem mjestu barem za sada. Sutra je test na livadi.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Mala recenzija HK-600GT

Reply #4
Probao ga danas u sumrak pod 100% opterećenjem i heli ostao čitav. Dosta je stabilan iako ima malene pedalse na flybar-u. Zasad sam zadovoljan ali sutra ću ga testirati malo jače. Ovaj regler od 85A je danas izdržao bez problema i manje se grije nego u hoveru na 65% okretaja što je i logično. Pad napona na fetovima pri 100% je zanemariv pa se množi sa strujom koja ide kroz njih jednako je discipacija koja grije fetove. Svejedno je naručen 120A regler pa sam miran da ga mogu ganjati na 100% stalno.

P.S. Puno hvala Žari na pomoći oko dijelova i baterija.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Mala recenzija HK-600GT

Reply #5
Operacija "livada" prošla bez problema. Odletio 5 letova na 100% uz poneki roll, loop i inverted let a s helićem sve ok. Nije se razletio odnosno na heliću sve ok bez ikakvih problema. Mjerio sam temperature komponenti i izmjerio sam da se motor zagrije na oko 46-47, baterija i regler na 40. Sad kad bi ga znao i mlatio do kraja sve bi bilo puno zagrijanije ali ja s mojim stilom letenja jako zadovoljan ovime. Inače heli ide jako brzo i stabilno ali je ali je bio jako osjetljiv na komande pa sam malo stavio expo-a. Mislim da su mu original pedalsi premaleni i flybar šipka nešto kraća ali brzo se navikneš na to i nema problema. U odnosu na moj Raptor 50 ovo je razlika za voziti i to definitivno. Puno je življi i jači u letu ali i taj let traje neusporedivo kraće.
Jebo struju, samo nitro i benzin.