Skip to main content

Topic: 19.12.2010 Domovinski (Read 4432 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

19.12.2010 Domovinski

o da, skupili se flyfreakovi i na ovim temperaturama   ;D









Rob590 bu uploadao i neki filmić, jurcanje s 2 zagija te luping i inverted s jedralkom  :D

Odg: 19.12.2010 Domovinski

Reply #1
dan je bio super,,, ja sam malo vlekel maloga na sanjkama, malo depronca po zraku ... ima ta jedna cestica koja seze tik do west gatea ali nemre se dojti do njega. uglavnom cesto se ekipa tam zbije u nadi da je to precica . sve skupa puno livade i mir na 5min od kuce .
p.s. za diogena - ljepili smo ipak sa PUom.dan nakon krepal regler nakon recimo 5-7min letenja na 50% . neke male sanse su da je i pahulja snjega doletila . a mozda su ipak kinezi krivi ... cesna je sve skup zivcanija 3put od ovog mog depronca zadnjeg . nego , jel ti teziste krila ok ... srp i cekic sigurno imaju kilazu ;D

Odg: 19.12.2010 Domovinski

Reply #2
Evo, stižu slike...

Sklepal sam i neki filmić, ali sad čekam da se renderira i da ga uploadam... ;D

Uglavnom, hvala Damiru kaj me danas pokupil da idem malo leteti s njima i hvala Damiru i Joži kaj su mi dali da probem leteti Zagija... ;D

Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna


Odg: 19.12.2010 Domovinski

Reply #4
eto,vidim da vam je bilo ok :D ja sam htio doc al se moj tatica razbolio a brat je otiso s curom pa nisam imo prijevoz do tamo :( al dobro budem valjda drugi vikend doso :D pozz Matija
PS. ovaj video meni ne radi,pise da je vlasnik zastitio nesto za ovu zemlju tra lala :D

Odg: 19.12.2010 Domovinski

Reply #5
  ... srp i cekic sigurno imaju kilazu ;D
Moja je puno veća, pa model ipak leti  :D .
Ako bolje pogledaš, taj Zagi nema motor, dakle jedrilica i zovemo ga Multikulturalni Multietnički i Ekološki.
Zrezal sam sada za njega startnu kuku, pa budemo sa njime na bungeeeee, a nagovaraju me da stavim i servo towhook , znači planira se i šlep. Čini mi se da se sa njime može i zajedriti !


@Matija97 : slijedeći puta zmuljaj da je brat bolestan, pa neka te cura dopela do nas na Domovinski !  :D

Damir