Skip to main content

Topic: Wii X-Copter project by TalaxY  (Read 29095 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Wii X-Copter project by TalaxY

Reply #30
e to je to.. zato ovaj forum i služi.. da se raspravlja i stagod nauci... e sad imam jedno pitanje... sinoc sam kupio propelere GWS 1147SF


i nakon proucavanja skuzio sam da su propeleri isti a za quad trebaju bit ujedno i kontrarotirajući, obrnute propele.. sad mene zanima dali ja mogu od ovih izvest kontrarotirajuće na nacin da ih samo preokrenem..? tako da imam dvije kontra i tvije normalne u smjeru sata

Odg: Wii X-Copter project by TalaxY

Reply #31
ne, nemoj uzimati neka groblja od propova jer ako ti pukne koji u zraku znas sta sljedi....
uzmi APC, MK EPP/CF ili Graupner CW/CCW propove, ovi kineski su jeftini ali su i vrhunsko smece, loša iskoristivost i materijal lako puca, pogotovo kad je malo vise tereta u pitanju


Odg: Wii X-Copter project by TalaxY

Reply #33
nema 11×5.5 APC CW/CCW ali imas zato 12×3,8 ili 12×4,7

Odg: Wii X-Copter project by TalaxY

Reply #34
moj prijedlog ti je da ne dižeš ikakvu opremu dok ne usvojiš vještinu letenja,snimanje je nešto sasvim drugo




Odg: Wii X-Copter project by TalaxY

Reply #38
brale ako nisi nista letio a odmah ides na quad ne znam bas kako ce ti se svidjet, po meni prvo trebas puzati da bi znao hodati...ili lezi po simulatoru dok ti se boje ne rastope...
Usput uspio sam spojiti 9x da radi sa phoenixom novim savseno...a tu je i gaui za vjezbu... ;D


Odg: Wii X-Copter project by TalaxY

Reply #40
imas tu u simulatorima sve...ja sam otamo skidao



Odg: Wii X-Copter project by TalaxY

Reply #43
obavezno to izoliraj pištoljem za plastiku ili bilo kakvim drugim rješenjem, jer ako napraviš kratki spoj, sva 4 ESC-a gore u sekundi