Skip to main content

Topic: f16 falcon easybuild (Read 3561 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: f16 falcon easybuild

Reply #2
hvala a ti si pravio f16 falcon easy build?


Odg: f16 falcon easybuild

Reply #4
ma ja sad skupljam novce da narucim sve sta mi treba pravim extru 330 batix 3d i pravim f16 falcon easybuild paa se raspitujem :D

Odg: f16 falcon easybuild

Reply #5
Ubit će nas početnike nazovimo to tako, ovi propeleri i kombinacija na motore i modele. Pokušavam izkalkulirati s programom koji rop na koji motor pa koliko potiska ali neide - Strašno :)
Mario - sretno s izgradnjom naravno, valjda če uskoro i koje slikice!  ;)
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: f16 falcon easybuild

Reply #6
haha ma slazem se ako ja neotresem ovaj avion od pod svaka mi cast :D prvo cu extru 330 batix 3d a onda njega ma jbt ja to nistn eznam programirat niko mi nist nije objasnio :DD a to sa slikama a jbg mozda za jedno nedjelju dana dok nabavim deprona :D

Odg: f16 falcon easybuild

Reply #7
pozz evo da vam se javim opet,batix je gotov,samo jos nema elektrike a falcon je napola gotov,nisam ga jos ofarbo,neda mi se sad stavljat ovdje slike ali evo tko ima face book nek me doda Mario Mdw Vidović profilna ja u bjeloj kosulji s plavim naocalama :D

Odg: f16 falcon easybuild

Reply #8
evo ja sam veceras zavrsio f16 falcon,covjece jesam se izjebo s otim kurcom,ovaj lik koji mi printa planove je glup ko panj,covjek izprinto u 2 velicine o.O nemam pojma kako je to izveo.dodajte me na Mario Mdw Vidović