Skip to main content

Topic: Zima je...što se radi ? (Read 13878 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zima je...što se radi ?

Reply #45
Da, čuo sam par malih O.S.-ova bez spulje kak se čuju (15 i 20), ludnica, uostalom, mi smo na Charteru (trener) vozili MDS-a bez pol spulje iz zajebancije  :D
Dere se za poludit.
Ali ovo ide na Christen Eaglea, tak da bi bilo bezveze da baš tak vrišti  :)
MAK Zapad

Odg: Zima je...što se radi ?

Reply #46
ja imam asp .21 sa hk-a i nemam zamjerke na njega. lijepo radi, treba mu mrvica ili nista nitra. sa vise nitra radi slabije.


inace ima u auspuhu ona pregrada (baffle) koja sluzi za prigusenje zvuka i pojacava tlak u rezervoaru. imao sam to skinuto na irvine .46 i imao je vise snage. magnum .46xl bi se bez pregrade u huveru gusio tj. nije dobivao dosta goriva.

stavljali smo i limenke od dezodoransa umjesto zadnje polovice auspuha koje se super cuju, daju ljepsu krivulju gasa i nesto malo vise okretaja.

na pocetku videa se vidi jobescuov .25fp sa "amway" limenkom. :D

qhor, os max 25fp, aerodrom topolje, ivanic - grad



prigusivaci od limenki

http://www.spadtothebone.com/SPAD/Mufflers/

struja zakon, nitro USTAV

Odg: Zima je...što se radi ?

Reply #47
Pošto je Kobac odlučio napraviti Šlep Kantu za velike jedrilice, ja sam se odlučio napraviti Šlep Kanticu za male jedrilice, kako bi i one došle na red.... tako malo špera i balse, možda gotovo ove zime, možda do sljedeće, jedno 2,5 do 3 kg očekivana masa, gadni elektrosetup, valjda 4-5 Ah 4S , vidjeti ćemo ili let ili krš... :D
Damir

Odg: Zima je...što se radi ?

Reply #48
Najs, najs, zovi kad je maiden da vidimo :)
MAK Zapad

Odg: Zima je...što se radi ?

Reply #49
Pošto je Kobac odlučio napraviti Šlep Kantu za velike jedrilice, ja sam se odlučio napraviti Šlep Kanticu za male jedrilice, kako bi i one došle na red.... tako malo špera i balse, možda gotovo ove zime, možda do sljedeće, jedno 2,5 do 3 kg očekivana masa, gadni elektrosetup, valjda 4-5 Ah 4S , vidjeti ćemo ili let ili krš... :D
Damir

Kobac - Kantu

Damir - Kanticu

a netko bi mogao SALICU !

Motor imas,4Takt  OS-Max

Poz, Iv