Skip to main content

Topic: da te nema trebalo bi te izmislit (Read 87716 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #106
Ova slika gore je snimljena jesenas kada su pustili vodu u Kanal !


Baj d vej, ove cipele koje ima u rukama, da li su to 'Bata' ili 'Salamander' postole?

 

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #108
Nema bolje .. sa druge strane bande .. s druge strane neba .. s druge straneeeeeeeee ( kako je svijet mali -- ili mi stanica ima full range )


BAJAGA-SA DRUGE STRANE JASTUKA

P.S. Bilo kakvo povezivanje i krivo tumačenje osoba, djela, nedjela i inog je out

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #109
Tetkica Marijo...... i nered ekipa

kak dobro zvuci......


 :D :D :D :D :D :D
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #110
kaj je to  "kevtal" koji grize za noge?

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #111
Pozdrav dečki!! ma pokušao sam malo urazumiti i gospodu sa drugog foriuma al nažalost neki ljudi jednostavno tako gledaju na sve kao da oko njih ništa ne postoji i da mogu raditi kako ih volja bez obzira na sve i zato sam odustao od daljnih rasprava uopće. Poprat ću tamo samo rubriku samogradnja jer ipak smatram da ima onih koje to zanima... amoram reći da je na ovom fprumu rasprava o pravilniku išla ai dalje ide u pravom smjeru što je za svaku puhvalu...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #112
Pozdrav dečki!! ma pokušao sam malo urazumiti i gospodu sa drugog foriuma al nažalost neki ljudi jednostavno tako gledaju na sve kao da oko njih ništa ne postoji i da mogu raditi kako ih volja bez obzira na sve i zato sam odustao od daljnih rasprava uopće. Poprat ću tamo samo rubriku samogradnja jer ipak smatram da ima onih koje to zanima... amoram reći da je na ovom fprumu rasprava o pravilniku išla ai dalje ide u pravom smjeru što je za svaku puhvalu...

ovdje je demokracija.
zao mi je gazde jer je spao na to da se jos jedino mozemo sprdati s njim,a i RCM-om.
otjerali su sami sebe u beskrajnost.
 
IDOLI-RETKO TE VIĐAM....wmv

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #113
Točno tako demokracija i svi mi samo  zdravom raspravom možemo doći do pravih rezultata pa možda i do izmjena i dopuna pravilnika za koje utvrdimo da su van svake pameti što se tiće RC letenja.. A moram reći da nemam ništa protiv da ljudi budu i na ovom i na onom drugom forumu jer nas sve spaja ista stvar - ljubav prema letenju ..Neznam kako bi nazvao to što se dešavalo al mislim da se ozbiljni ljudi ne bi smjeli u ozbiljnim stvarima ponašat poput djece...osim ako nisu "bolesni" ..nadam se da me razumjete i stoga idemo dalje u nove pobjede!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #114
naravno.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #115
mene još ni nitko prosvjetilo sa tim što je to kevtal

čak ni gugl ne zna
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #116
Mario prijatelju , malo da se našalim al kod mene  su jednog tako zvali jer je imao psića koji stalno "kevće"... možda  izraz "kevtalo" potjeće od glasanja psića.... a možda je nešto drugo ... ma najbolje ti je da pitaš izvornika koji je to napisao :D :D ..pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #117
Mario prijatelju , malo da se našalim al kod mene  su jednog tako zvali jer je imao psića koji stalno "kevće"... možda  izraz "kevtalo" potjeće od glasanja psića.... a možda je nešto drugo ... ma najbolje ti je da pitaš izvornika koji je to napisao :D :D ..pozdrav

he he he he he he .....
na koga li je samo mislio .....


Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #118
nego.....kolega....
ti nisi slušao kad smo pricali prije par mjeseci .....
dirnuo si nešto što nisi trebao i sada si...... da se ne izrazim.....

no to ti je nebitno jer oni koji trebaju znati znadu ....

veselim se proljecu i da probamo termiku kod tebe
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #119
 Neznam,  al ponekad se pitam zašto se uopće upuštam u nepotrebne diskusije ... možda zato što me bole neke stvari i što bi volio da je sve onako kako smo mi dok smo stvarali državu zamišljali....al nema veze pravih prijatelja će uvijek biti i ono se lako raspoznaju...nadam se da se skoro vidimo....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar