Skip to main content

Topic: HK FPV 168 (Read 12515 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK FPV 168

Reply #1
citao sam malo o njemu ali sam odustao, ispada dosta tezak kad se natovari potrebnim pogonom i nekih osnovnim fpv stvarcicama, 3kg pa i vise dok je skywalker recimo natovaren 2kg a ista operma ajmo reci


Odg: HK FPV 168

Reply #3
je pa okacis ovu kameru koju kolega drzi u ruci i da vidis kako ce biti stabilan, ko veliki  :D
a cuj ne znam sta da ti kazem, probaj


Odg: HK FPV 168

Reply #5
Nisam probao taj model al s obzirom da je od stakloplastike, ukupna težina će sigurno doći do izražaja. Ne znam i koja mu je minimalna brzina, ukoliko ti je potrebno za snimanje. Onda je tu problem i slijetanja i polijetanja takvog modela. Ne znam baš hoće li ići iz ruke i spuštati se mekano kao neki elaporac. Čist sumnjam tako da bi trebao i to uzeti u obzir. Kao i to da se stakloplastika teže popravlja od stiro-elapor konstrukcije.
 
Dobar video na koji sam naletio mi je ovaj snimjen u rano jutro sa Skywalkerom. Pretpostavljam da tada nije bilo vjetra. Al oduševila me preciznost i stabilnost. Naravno i pilot je očito dobar.  ;)
 
Skywalker FPV - HeroHD
 
lp
Toni
 
 

Odg: HK FPV 168

Reply #6
Pročitao sam da mu je 35 mph brzina najmanja, hm, ne znam kolko brzo leti ovo moje čudo?

A recimo HK EPP-FPV?

Ali onda nisam riješio ˝problem˝..

Snimka je fenomenalna!

Odg: HK FPV 168

Reply #7
Pročitao sam da mu je 35 mph brzina najmanja, hm, ne znam kolko brzo leti ovo moje čudo?

A recimo HK EPP-FPV?

Ali onda nisam riješio ˝problem˝..

Snimka je fenomenalna!

definiraj problem - vjetar, praktično poletanje, sletanje ili nešto sasvim drugo...
 
 
 

Odg: HK FPV 168

Reply #8
najbolja opcija od svih tih fpv modela ti je skywalker, leti fantasticno, stabilan i ne divlja, mjesta unutra imas za ciglu staviti bez problema, ja sam sa svojim peglao 50 minuta na 4S 4000mAh, useres se leteci, sav zacvikas, imas na bevrc i salju u HR bez problema


Odg: HK FPV 168

Reply #10
Ne isporucuju u HR, inace nije preporucljiv
tezak, slijetanje i poljetanje iskljucivo s piste, iz ruke jako problematicno
potrebna veca brzina, teski popravci, slabo podvozje ( tockici),
teza ugradnja kamere ( canopy nepraktican).
Trosi struje.

Jedino ako ces ici na visoke voltaze i trebas brzinu za velike udaljenosti onda ima smisla, tip je na 24 volta spustio A i leti na velike udaljenosti.

Skywalker je najcesci izbor, novi 1900 je sporiji i vece nosivosti ali tromiji ( mislim da je trup isti),
EPP FPV ja imam i zovemo ga zena i ja ( debela krava) leti, nosi sta natovaris, vjetar mu ne smeta, nesto kao leteci autobus, no ne znam tko voli voziti autobus, uglavnom nije posebno zabavan, potrosnja bi mogla biti bolja ( stavio previse preko 550W motor i vuce oko 50-55A MAX), najveca mana rjesenje repa, zapinje kod slijetanja na grublju povrsinu pa se osteti ( ima modova za popraviti), najveca prednost cijena za velicinu.

Unable to ship this parcel to your country due to size/weight.
Your order is either too large, or too heavy for shipment to your country.
Please see the table below to understand what's permitted by your countries postal system.
Your order    To country: CROATIA
Cart weight: 3600g
Total Length  1230
Total Size  2232mm(L+W2+H2)

Qty   Product name   Weight   Size
1   HobbyKing FPV / UAV Fiber Glass Kit V2 (With Flaps)   3600g   1230x185x315mm

Jeli netko ima ovaj model?
Što mislite o njemu?

Do sada sam furao samo depronce, ovo bi bio prvi malo ozbiljniji.
Naravno, gore ide GoPro.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15236__HobbyKing_FPV_UAV_Fiber_Glass_Kit_V2_With_Flaps_.html

Odg: HK FPV 168

Reply #11
Definitivno uzmi "Skywalker",ja sam gledao kad ga je Davor VŽ peglao po pisti i odma se zaljubio u taj model aviona te ga ujedno i kupio od njega! :D  :D  :D Mjesta ima za dobru ciglu a letne karakteristike odlične!

http://www.flyfreak.net/elektro-modeli/skywalker/
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: HK FPV 168

Reply #12
Malo je off topic ali kad se vec prica o FPV-u i modelima, sta kazete na easy glider pro? Dali bi on bio dobar za fpv? Ili je bolji skywalker?
lp Nikola

Odg: HK FPV 168

Reply #13
Easy je odličan za fpv ako ne trebaš raditi profi snimke. IIma naime, prop u nosu i to se vidi u kadru. Inače kao platforma je među omiljenijima. Samo se stavi malo jači motor nego inače da nosi dodatnu opremu i to je to. Jedi ga je letio dosta fpv i bio je zadovoljan. 
 
 
Ovako nešto.
 
FPV Easy Glider Pro flight
 
lp
Toni

Odg: HK FPV 168

Reply #14
oho, fala svima na savjetima... dakle najviše me smeta osjetljivost na vjetar ovog modela,
raspon mu je nekih 1,80, težina oko 2 kg sa svime gore...

al kad puhne malo jači vjetrić zaboravi bilo kakvo snimanje.

a malo i neozbiljno izgleda, avion od stiropora iz peveca ;-)