Skip to main content

Topic: Butterfly 3d (Read 15593 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Butterfly 3d

Reply #45
Da mislim da Diogen bi najbolje tu pasao ;)

ovo je sve lupetanje, s nešto malo prakse i puno teorije!
Ali mislim da je na tragu :)

kako god super odrađena kopija, ugodno letenje!

Odg: Butterfly 3d

Reply #46
Teorija i praksa sažeti u jednu rečenicu - i cigla leti ako joj instaliraš dovoljno jak motor.
Povećanje mase od 67% nije ni u ludilu zanemarivo niti malo.
Acromaster nije niti sličan model Butterflyju. Butterfly je shockflyer, Acromaster je akro trenažer. Na tog Butterflyja bih ja probao prvo s batkama 800mAh i onda vidio kamo dalje. Tu je fora da je model što lakši, a ne što čvršći, jer shockflyeri nisu zamišljeni za lupanje u pod.
Što se stall karakteristika tiče - svaki 3D model u stallu pada preko krila, nijedan neće ponirati na nos. To je namjerno tako zbog high-alpha manevara, hovera, rolling harriera itd. (težište je dosta nazad)
Cilj je napravit model koji će biti dovoljno čvrst da izdrži svaku torturu U ZRAKU i da je pritom što lakši, a ne da izdrži zakucavanja u pod i tome slično. Za to postoje traineri, Multiplex modeli itd.
Iiiii na kraju krajeva, sve to je apsolutno nebitno ak te model veseli i zabavlja, samo sam htio reći da je u ovom slučaju 200g abnormalno puno (ne znam kaj bi bio "postotak koji ulazi u statistiku", ali je činjenica da je to 2/3 mase modela. Pogledaj iz ove perspektive - imaš 100 kg, za godinu dana imaš 167 kg. Mislim da se to vidi na čovjeku, isto tak se osjeti na modelu :) )
MAK Zapad

Odg: Butterfly 3d

Reply #47
znam da ste potpuno u pravu u svezi tezine i svaki gram je bitan u zraku..al' toliko naglasavanje ovih 200g vise je pomalo preuvelicano jer model nije iskombiniran iz glave vec prenesena kopija dizajniranog modela za 3D. a kako je pronijenjen SAMO materijal izrade a ne i same dimenzije modela i kontrolnih povrsina za ocekivati je bilo da tezina poraste. jedino kaj treba sada naci omjer tezine i snage kao sto je to bio u starom laksem modelu.
model nisam ni napravio da bude crash-tester na preljevnici kako to stalno spominjes pa nema ni potreba da ga stavljamo u tu kategoriju. gledam modele po netu i tezina za model 1 metra za acro/3d je ispod 1kg..govorim o stiroporcima.vjerujem da je tezina kljucni faktor no mislim da nije pretjerana srazmjerno motorizaciji koji treba gonit model.
ali vidjet cemo nakon par sati leta i trimanja kako ce se ponasati..pa manja batka, pa mozda pokoji skinuti detaljcic i tezina ce drasticno pasti..kako god,nisam primjetio da je kamen vec da odlicno leti no kako sam bio i sam napet mozda i nisam dobro znao uvidjeti gdje je greska.kako god, fala na savjetima koje cu upotrijebiti u svojim buducim projektima.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Butterfly 3d

Reply #48
Kao i inače, bezveze sam tipkao :) Nema veze, have fun i vidimo se danas :)
MAK Zapad

Odg: Butterfly 3d

Reply #49
Moj cap se zdebljao s 500 na 700 grama (oko 650 zapravo) i još uvijek sve isto , doduše, osjeti se u vertikali naravno.

Sve ovisi o brdo stvari ;)


Sad kad smo sve rekli, ajmo van letiti!
Još da je ljepše vrijeme!