Skip to main content

Topic: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom (Read 248134 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.



Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #153
Schism (Tool drum cover)
Kada OVO Uspijem odsvirat onda sam Happy  8) ;)

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #154
Kultur Shock: Tutti Frutti - Exit Fest 2010

Za njih kao i obicno pola hrvatske nezna :D
Kultur Shock Rulaju ...
Mjesanci stvoreni iz cijeloga svijeta sa Vođom benda iz Bosne :D Carevi ....

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #155
Nije slučajno da sam stavio Deep Purple.
Soldier je bolesna stvar. I Opeth obrada je dobra.
Koja obrada?
Kad smo već kod Whitesnake-a, Steve Vai anyone? Ja ga baš i ne preferiram osobno, Satriani mi je puno draži gitarist, ali i Vai fino ždere đitru
Steve Vai je bio jedan od gitarista Whitesnakea, među zadnjima koliko se sjećam. A prošlo ih je kroz tu grupu, jednog je Coverdale potjerao samo zato jer su ženske više brijale na tog gitaristu nego na njega. Coverdale je imao puno nerazumljivih poteza, jedan je i obleka koja je zgranula tatašnje fanove ali kaj ćeš to je sve Rock N Roll svi su oni mušićavi.
Isto tako je Deep Purple imao svoje trzavice, e oni su ih tek imali, a Coverdale je u Deep Purple sa svojim glasom bio pun pogodak.
Još jedna iz tog vremena i ovdje nespominjan gitarist Ritchie Blackmore koji je u svoje vrijeme uživao veliku slavu al je bio užasno mušićav zbog čega ga po mom mišljenju danas skoro nitko niti ne spominje a zaslužio je svoje mjesto među najvećima
DEEP PURPLE : MISTREATED : COVERDALE & BLACKMORE
Inače Ritchie Blackmore je jedan od osnivača Deep Purple



Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #158
2 Zac1970:
"Opeth: Soldier of Fortune"
Čudna grupa, ima teških metal rifova, i zamornih pjesama, ali imaju par bolesno dobrih stvari. Kažem par! Imam njihova dva SACD i produkcija je bolesno dobra, zvuk je predobar.
Opeth- Soldier of Fortune


Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #160
Meni je draži original Ritchie - Coverdale i Deep Purple- Inače sam veliki fan Deep Purple, Whitesnake i Ian Gillan, da imao je i on svoj bend kad je izbivao iz Deep Purple. Još imam ploču ili dvije iz tog vremena :)
Evo pokoja i nemre se reći da se svi nisu istraživali u to vrijeme i pokušali sami ponoviti uspjeh Deep Purple i biti sami pioniri u nečem novom.
Ian Gillan - Night Ride Out Of Phoenix
Ian Gillan Band - Future Shock
I Ritchie je imao svoj bend Rainbow :)
Rainbow - Blues & Beethoven (Live, 80's)
Rainbow - Spotlight Kid (epic)
 
 
 
 



Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #163
DIo, zakon, ali imam par koncerata na dvdu, pod strae dane, gdje je opao, nije to bilo više to. Ostario čovjek.
Ali da je jedan hit imao, ostao bi legenda (naravno Holy diver :D)
Njegov glas, i mogućnosti, Bruce Dickinson, i dodao bi još Roba halforda. Oni su znali zavrištati s stilom :D :D
Judas Priest- Hot Rockin

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #164
Sve su to legende, neki živi neki mrtvi, kakav život nosi slava više su bili mrtvi pijani i nadrogirani dok su bili i živi  :)
Meni je bio zakon u Sabbath-ima nekak je njegov glas legao uz onaj mračni ton Black Sabbath-a
Black Sabbath Die Young
aaa Judass Priest zakon, naravno Iron Maiden isto.
Judas Priest - Painkiller
Fear Of The Dark - Iron Maiden