Skip to main content

Topic: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom (Read 248944 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #435
Poučno Krešo , svaki dan svjedočimo pogibeljnim telefoniranjima u prometu...meni osobno takvi likovi stalno zaboravljaju koristiti žmigavce....pa onda vožnja postaje lutrija... :'( Teorija velikog praska...
http://www.youtube.com/watch?v=WTiHE12ISEU
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes





Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #440
 :D :D :D
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.




Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #444
Znaci prica ide ovako. Covjek je platio za voznju na praćki, lijepo i udobno se smjestio da bi mu ubrzo prisli tehnicari koji trabunjaju kako je sistem za vezivanje pokvaren i kako ce im trebati neko vrijeme da problem otklone, no nedaju mu da izade.
Iz razgovora se moze cuti kako jedan upozorava drugog kako moze testirati sistem i nategnuti bungee uzad ali da ni slucajno ne lansira.
Nakon toga se moze cuti jos niz trabunjanja izmedu njih dvoje dok jedan prcka po kontrolnoj ploci sa odvijacima, i onda, iz vedra neba, stolica je lansirana. (Eto ukratko ako netko ne moze razabrati sto pricaju ili nisu najbolji sa engleskim)

Nagradno pitanje:
Što bi vi napravili covjeku koji vas uvjeri da su sigurnosne mjere pokvarene no ipak pokrene voznju ?
Ja nebi nista, jer da sam bio u kozi ovog lika, vjerojatno nebi prezivio  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IEjbaArtcQg




Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #448
Ovaj sa P-51 je palicu trebao malo gurnuti naprijed ....i sletio bi kako treba. ::)
@ Coljo slijedi poučak : Tko zna NEMA , a tko ne zna IMA.. :(
Ovo  zvuči jako poznato...zar ne ;D...LP
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #449
Na zalost, tak je!

Mozda jednog dana se i mi nademo na livadi s ovakvim pilama ;)