Skip to main content

Topic: Kako cesto idu bolji Modelari u dio Pocetnika da im pomogu? (Read 3697 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako cesto idu bolji Modelari u dio Pocetnika da im pomogu?

NIKAD!!!!!!!!!!

PROCITAJ OVO

Oprostite svi koji ste se uvredili ovo gore je moj mali Brat napisao jer sam mu strga (slucajno) autic.
Meni ste na mojim postima puuuuuuuuno pomogli. Molimte mu oprostite ali mali mi je vec unistio youtube account na kojem sam imao preko 250 preplata sada zbog njega imam samo pet (frendovi iz skole)
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Kako cesto idu bolji Modelari u dio Pocetnika da im pomogu?

Reply #1
a kaj te muci? pitaj pa cemo ti pomoci :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Kako cesto idu bolji Modelari u dio Pocetnika da im pomogu?

Reply #2
Polako Fico! Da li si ikad pital a da ti nije bilo odgovoreno? Ajd pošalji link na to pitanje! Ako misliš na svoju temu stanica/model/dučan to nije pitanje neznam/pomogni pa prema tome ne spada u temu Početnici nego Birtija. Koliko znam ekipu u Varaždinu svi smo svaki dan na forumu, pregledamo svaki post i sa veseljem POMOGNEMO svojim znanjem svakom početniku koji postavi KONKRETNO PITANJE I KONKRETAN PROBLEM. S obzirom na tvoje godine mislim da si pretjeral sa svojim načinom obračanja modelarima na ovom forumu, nemoj zaboraviti da ovdje ima ljudi koji su 20,30 i 40 godina stariji od tebe (ja imam 38) pa si zamisli da staneš pred mene i zadereš mi se u facu da ti ja NIKAD nisam pomogel. Malo smiri igru i sve bude u redu! I još nešto, nisi najmlađi modelar, u Varaždinu se djeca počinju baviti modelarstvom sa 8,9 godina a vjerujem da je i drugdje tako.
LP
Tomislav

Odg: Kako cesto idu bolji Modelari u dio Pocetnika da im pomogu?

Reply #3
Oprosti Tomislav i eewan. Samo sam zelio viditi kako ce i tko reagirati. Znam da puno vas pomaze i oprostite ako sam vas uvrijedio ali samo zeli viditi koji ce modelari se usudit rec da pomazu. Znam da nisam najmladzi ali mislim da jesam na forumu. Ja znam jedmog modelara koji ima 5 godine (vozi helikopter) ali nije na forumu. Ponovit cu opet samo sam zelio viditi ko ce se usudit rec da pomaze i da oni koji ne pomazu malo razmisle.
Oprostite opet ako sam nekog uvrijedio sam sam zelio vidjeti koce kako reagirati.
Samo znam da 2 od 81 koji su pregledali ovu temu da su rekli da pomazu.


bURAZ POKUSAVA POPRAVIT SITUACIJU ALI MU NE IDE
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Kako cesto idu bolji Modelari u dio Pocetnika da im pomogu?

Reply #4
heheheh zanimljiva tema....


od mojih 1800 postova 90 % je kenja ali 10 % su vrhunske teme....


krenuvši od one " da li vam dolaze paketi"


mislim da ona zavređuje da ulazim u kategoriju pomogao
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Kako cesto idu bolji Modelari u dio Pocetnika da im pomogu?

Reply #5
E marijom, si skužil kak nas klinac navlači???? Fičo, daj shvati da ovaj forum nije tvoj testni poligon na kojem budeš testiral svoje ideje!!!! Ko hoče bude pomogel, i tebi i bilo kom drugom a ko neče nebude. Tak je bilo i bude a testiranja ostavi za svoju garažu (ili kuću, ili livadu-meni svejedno).

Odg: Kako cesto idu bolji Modelari u dio Pocetnika da im pomogu?

Reply #6
E marijom, si skužil kak nas klinac navlači? ??? Fičo, daj shvati da ovaj forum nije tvoj testni poligon na kojem budeš testiral svoje ideje!!!! Ko hoče bude pomogel, i tebi i bilo kom drugom a ko neče nebude. Tak je bilo i bude a testiranja ostavi za svoju garažu (ili kuću, ili livadu-meni svejedno).


a to je popularno zadnje vreme....


jedni navlace.... drugi testiraju..... treci vređaju .....


ako to ljude cini sretnim neka i dalje to rade....


temperatura se spustila.... mozgovi se stisnuli ... i kaj buju ljudi drugo delali
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Kako cesto idu bolji Modelari u dio Pocetnika da im pomogu?

Reply #7
meni su svi koje sam pitao pomogli i zato im hvala i ja imam 12 god  >:( i bavim se modelarstvom od 1 razrede 7 godine ;)