Skip to main content

Topic: x8 Mini wookong zensmuse H3-3D (Read 3768 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

x8 Mini wookong zensmuse H3-3D

Evo da i ja tu se pofalim sa letalom kojeg sam slagao 1 godinu, a složio je u 7mj. ove godine. Build log nisam slikao jer djelovi su dolazili skoro 1g i pol.
Wookong je prvi došao iz daleke amerike nov ali polovan cijena s obzirom da sam izbjegao pukom srećom carinu brutala dosta jeftino.
Frejm sam uzeo od roberta. Motori i regleri su rctimer, 30A i motori HP2217-800Kv sa graupnerovima 10x5 propovima.
Baterije su tatu 6000mah 4S u paralelu.
Video downlink je immersion 250mW sa immersion kružno polariziranim antenama, dole na prijemu je boscam rx lcd 5802 sa diversity prijemnikom, jedan ima helical jedan clower.
Tu ću stavljat snimke sa šljake i one koje snimam iz gušta.
Vrijeme leta sa tatuicama je oko 14-15 min. ovisi ako ima vjetra i tako nečega.


Aurora nemože stavit expo na slider, i to me užasno živcira.


Evo jedan kratak video od tada imam još snimaka ali kad se ponovo skupi smontiram, objavio sam ga u jednom drugom postu tu pa ste i možda ga vidili.


Reel 2

Odg: x8 Mini wookong zensmuse H3-3D

Reply #1
jako ljepa letjelica i sigurna samo nastavi uzivat i radit :)
svaka čast :)

Odg: x8 Mini wookong zensmuse H3-3D

Reply #2
hvala duebas :), stroj je vrhunski tako sam i planirao da bude. Evo radilo se subota neka svadba i kiša pada ali njemu ne smeta letit :D, samo sam ubacio kadrove iz zraka jer je snimanje iz zraka iz usluge, nema color korekcije jer neda mi se to radit. Tmurno i oblačno odvratno vrijeme za snimat al što se tu može. ide uskoro jedan koroporativni to će mi bit uživancija radit.


http://www.youtube.com/watch?v=T1RhSQAOPn8



LP

Odg: x8 Mini wookong zensmuse H3-3D

Reply #3
odlicno samo daj  ;D
svaka čast :)

 

Odg: x8 Mini wookong zensmuse H3-3D

Reply #4
Update x8 dobio je ledice. Jucer sto god sam pipnuo sam sjebao. Spalio sam 12vubec pa sad na kraju ide na bateriju 3s dok ne nabavim ubec. aurora mi digla zivce da sam je htio skucat o zid. na slider sastrane nemozes stavit exp. a na gui.u ima tolike oscilacije za tilt kamere da kamera plese po par mm. sad sam slozio neki ludi mix. ali i dalje nisam zadovoljan. vjerujem da sa ledicama izgleda predobro sad u zraku. naprijed su bijele led a odozada plave. danas idem snimat poplave pa cu vidit.

Odg: x8 Mini wookong zensmuse H3-3D

Reply #5
ove ledice ti rade i na 4s ja sam ih provjerio rade bez ikakvog problema bez ikakvog beca samo spoji i ne boj se
svaka čast :)




Odg: x8 Mini wookong zensmuse H3-3D

Reply #9
A vidi ja sam ih imao na mom x8 i letio non stop sada moj kolega leti na njega i jos uvijek svijetle kao lude.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk 2

svaka čast :)


Odg: x8 Mini wookong zensmuse H3-3D

Reply #11
Nema frke samo sibaj

Sent from my LG-D855 using Tapatalk 2

svaka čast :)

Odg: x8 Mini wookong zensmuse H3-3D

Reply #12
al se i griju ko bedaste ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: x8 Mini wookong zensmuse H3-3D

Reply #13
super pila, šta se tiče ledica i ja sam i hanjo na 4s nisam dugo ali to što jesam nije bilo problema
Leti samo leti :-)