Skip to main content

Topic: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine (Read 21390 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #30
Tek sam je dobio prekjučer. Obavio ovaj test i jedna baterija na RC JAZI. Gore sam napisao da treba smanjiti vibracije na copteru. Osjetljivija je nego GOPRO. Za TV OUT ima  video na Youtube. Ima i kako da se podesi kao FPV kamera na letilici. probat ću da vidim kako služi kao FPV. Barem u rezi 1280x720 ako bude moglo. Sada će me spotter kritizirati da nisam ništa naučio od njega :-). Možda u FATSHARK naočalima bude jasnija slika( bolje rezolucije predmeta ), kao kada sam koristio GOPRO kao FPV kameru..
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #31
Prvi let nakon modifikacije RCJAZE. Opisano ispod videa na Youtube.

21.09.2103.BOKANJAC - Zadar
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #32
Proba testiranja dampera za MOBIUS kameru na RC JAZO. N emogu nikako smiriti plivanje slike. Probat ću sutra s rezolucijom 1280x720 60fps.

04.10.2013.TESTIRANJE DAMPERA MOBIUS_ MJESTO TURANJ
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #33
Konačno jedan miran i sunčan dan. Otišli smo u mjesto Ljubač na putu za Pag i na plaži snimili dva videa. Ovaj je prvi, sniman po suncu. Uskoro su nebo prekrili oblaci i snimak u lučici Ljubač je tamniji.
Odustajem od testiranja s kamerom MOBIUS. Ne može se mjeriti sa GOPRO. VIdeo im je jako sličan, ali na njoj je JAKO IZRAŽENJA  plivajuća slika uz iste postavke i pričvršćivanje na šasiju RC JAZE.

13.10.2013.LJUBAČ plaza - Croatia
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #34
Jao Bodule, koji dan, koji let...
Mračno! Sa kojom kamerom si to snimao?
Zakon...

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #35
Jao Bodule, koji dan, koji let...
Mračno! Sa kojom kamerom si to snimao?
Zakon...

Gopro 1 u R3 1280x720 60fpv ( 59,97 ) Na kraju srušio u 30 ( 29,xx) za Youtube.
Morao sam malo potamniti video ( -20 ) jer je sunce bilo jako, te je pijesak bio presvijetli i nisu se vidjele male dine-tragovi valova i prolaza ljudi  na njemu. Ovako su izraženije
Izgleda da je ovo dobitna kombinacije bez ikakvih glupih dampera. Ako stavim GoPro na neku podlogu, slika odmah pliva, a kada je na šasiji nema plivanja.. Čudo tehnike  >:(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #36
Stvarno dobitna kombinacija!

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #37
Ljubač lučica. Nažalost oblaci sakrili sunce te djeluje malo zimski
Nisam sada koristio deshaker kao u prvom videu. Nije bilo nimalo vjetra te se RC JAZO jako stabilno ponaša.

LJUBAČ LUKA
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #38
Danas sam obavio testiranje novih dampera kupljenih u HK. Slika malo manje pliva nego kada se GOPRO nalazi na šasiju RC JAZE. U zraku je bilo puno vlage zbog jake južine, tako da sam vozio FPV skoro naslijepo. LCD na FATSHARK su mi bili zamagljeni, tako da sam vrludao po zraku bez veće koncentracije, što se i vidi na snimci  :D

27.10.2013.ŠEPURINE
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #39
FPV majstor  8) 8) , vidim fora ti je ovo letenje u krug oko sebe, usavrsio si tehniku, ne sjecam se kad smo testirali jazu koje propove imas gore


Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #41
S njima bi trebalo biti ok, naravno ako si ih balansirao, ja sam imao dobru sliku s njima. Ja sam trenutno out sa multijima, nabavio zagija i pripasao dragonlink na stanicu pa malo i ja međ oblake ko Daglas i ekipa  ;D ;D ;D ;D

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #42
Jutros smo letjeli moj spotter s FAZANOM i ja s RC JAZO.. Probao nove dampere ali opet pljuga. A ne da mi se zezati oko balansiranja motora. To neka sačeka kišne dane.
Ponovo let iznad Zadra sjeverno od grada. Pošto je cjeli grad na padini prema moru, ne može se vidjeti sa sjeverne strane. 

[url=http://www.youtube.com/watch?v=HY7TG4caq1Q#ws]01.11.2013.IZNAD ZADRA - ABOVE ZADAR Croatia
[/url]
 
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #43
Super teren! Tu me vodis iduce ljeto!!!

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #44
Može i ranije , ako navratiš  ;D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(