Skip to main content

Topic: Preporuka za FPV system (Read 3426 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Preporuka za FPV system

Pozdrav svima,
Zamolio bih stare iskusnjare u FPV-u da mi preporuče FPV system za mojeg mini quada (ovaj imam: http://www.flyfreak.net/oglasimultirotori/250-mini-quad/)
Neznam dal je bolje uzimati na hobby kingu ili bang good gotove sisteme , tipa uzeti za prvu ruku ovako nešto za 90 eu http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__63646__Quanum_Complete_FPV_Bundle_Set_w_Goggles_5_8GHz_32ch_Video_TX_RX_CP_Antennas_and_Camera_PNF_.html ili ovaj komplet od 222 eu http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15124__FatShark_2_4Ghz_Telemetry_System_Incl_Tx_Rx_.html


Jel velika razlika među njima?


Da li je moguće normalno letjeti sa tim low budget sistemima, znam da slika ne može biti kao da košta 500eu ali da li ipak mogu normalno oko nekog drveta proletjeti na metar-dva ili to mogu zaboraviti?


Također taj FatShark 2.4Ghz Telemetry System (Incl. Tx/Rx) piše da radi na 2,4Ghz a znam da sam negdje na ovom forumu pročitao da zna biti problema jer kontroler radi na istoj frekvenciji.


Više sam za gotove FPV sisteme jer me (neka ne zamjere oni koji misle suprotno) više zanima samo letenje zbog nedostatka vremena da slažem, lemim itd. doma (posao i obitelj :) ).


Recimo htio sam kupiti nešto do 1000 kn ali opet nebih htio da bude šrot pa da ne mogu voziti na to, radije pričekam dok ne skupim malo više para pa kupim bolje.


Ispričavam se ako ima već negdje slićna tema no ja je nisam našao, ima podužih tema u kojima su općenite rasprave ali nisam našao odgovor na svoja pitanja.


Hvala unaprijed svima na odgovorima


P.S. više manje svugdje čitam da voziti na FPV ili bez je dan noć razlika i htio bih se prebaciti na to :)

Odg: Preporuka za FPV system

Reply #1
čak sam razmišljao da uzmem DJI Phantom ali mi je ipak malo previše trenutno dati 6-7 soma kn za to, ali mi se sviđa najviše zbog dvije stvari, plug & play i odlične slike i video

Odg: Preporuka za FPV system

Reply #2
Uzmi quanum set za 100e (prvi link sta si  stavia)
Za prvu ruku super,i kad budes tia na nesto ozbiljnije uvik ces ga moc prodat ovde na forumu
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Preporuka za FPV system

Reply #3
kako ide sa carinom sa obzirom da nije ne EU skladištu?

Odg: Preporuka za FPV system

Reply #4
Kad budeš naručiva,imaš opciju koliki postatak prave cijene da stave(declared value u padajućen meniju),to oni ubace u paket ko račun,tako da moš stavit cijenu ispod 20$ i sve će bit ok.
Iman i ja quanum oćale i pristojne su,pogotovo kad se sitin koliko san da za njih (nisan uzea ovaj set,ali su iste)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Preporuka za FPV system

Reply #5
AJ mi pls baci screenshot gdje to stoji na hobiu jer ne nalazim, tnx

Odg: Preporuka za FPV system

Reply #6
na samon kraju,pri plaćanju i odabiru opcije dostave.
 Trebaš se prvo registrirat na stranicu.
 Znači odabereš proizvod,on ode u košaricu,i iz košarice ideš na narudžbu.
 Nemogu screenshot,nisan kući :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Preporuka za FPV system

Reply #7
Sve prošao skroz do kraja detaljno tražeći, sad sam dobio odgovor od Supporta da je dostupno to samo za Gold i Platinum membere.

Odg: Preporuka za FPV system

Reply #8
ajme oprosti,nisan uopce zna,al svejedno ti nebi trebalo bit problema,te manje pošiljke ni ne kontroliraju uglavnon.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form