Skip to main content

Topic: pomoć pri kupnji opreme  (Read 7344 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoć pri kupnji opreme

Pozdrav svima .
Novi sam u ovom hobiju pa imam par pitanja.
Kupujem stanicu spektrum dx6i pa me zanima da li se ona može povezati sa svim simulatorima ili samo sa nekima i kojima .
Pogledao sam FBL heliće pa me zanima jer pametno odmah kupiti neki 450 helić pošto dosta ljudi priča da je sa njma puno lakše za letit od onih sa flaybarom i manji je trošak kad padne.
Ako ima ljudi koji lete po Zagrebu  bio bi zahvalan ako bi poslao poruku pa da dođem vidjeti u živo kako to izgleda
Svi savjeti su dobro došli

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #1
Svejedno je dali heli ima flybar ili ne fizika leta je ista. Istina kod onoga bez flybara je manje dijelova na glavi i jeftiniji popravak kod nesretnog sletanja;). Sto se tice simulatora ja sam koristio phoenix i prije 2 mj sam presao na next koji mi se cini puno bolji. Ako te zanima dx6I imam ti jednog viška, ako te zanima javi se:)

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #2
Koliko košta NEXT i jel se može dx6i spojit na njega?
I naravno da sam zainteresiran za stanicu ako nije preskupa :)
Samo da vidim kaj će biti na ebay u jer licitiram za jednu.

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #3
Naravno. Samo, mislim da ti je phoenix bolja opcija. Heli zna postati naporan a onda se mozes opustiti na drugim modelima kojih je pregršt na phoenixu. Jos samo napomena za kupnju na ebayu. Ako nije iz eu onda na carini vole ocariniti sve sto liči na stanicu:/

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #4
Znam iz engleske naručujem
čuo sam to ,ali ipak hvala
Za phoenix sam čitao .
Najteže mi je odvojit za simulator lovu,htio sam odmah na helić ali vidim da je to puno teže za naučit nego sam mislio.
čak sam danas htio kupit v922 na flyfreak u ali mi je pobjegao

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #5
A da zaboravio sam reći da mi je i jedan dx6i na ebayu zapalio za 3 £ kad sam otišao spavat :)

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #6
Pa ima helica na oglasima koliko hoces.
Doduse ne za 200 Kn :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #8
Ako mogu ja bi ga rezervirao na jedan dan jer na j... ebayu još uvijek imam najbolju ponudu od 42 £ što je jako blizu tvoje cijene a onda bi ipak provjerenu stanicu .


Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #10
Sorry mislio sam na stanicu od Rockwella:)
Ali 450 me zanima .
Može neka slika ako imaš.
Jedino me brine da ga ne ubijem odmah na početku pa sam počeo gledati i simulatore

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #11
Tako i treba. Uzmes jeftini dx6i i onaj 12u1 sim i vjezbas dok ne ovladas komandama a onda na real deal;)

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #12
Koji je još simulator dobar osim phoenixa jer mi je  puno za dati toliko love za sim.


Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #14
Ma za to nije puno ali nisam htio to kupit kad dosta ljudi kaže da im ne radi