Skip to main content

Topic: Fatshark Dominator na HK EU (Read 10869 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Fatshark Dominator na HK EU


Vidim da na HK EU ima


Fatshark Dominator V3  349 $ + free shipping - to mi se čini OK cijena
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__104767__Fatshark_Dominator_V3_Hydro_Dipped_Urban_Cam_Blue_and_Grey_FPV_Goggle_EU_Warehouse_.html


Ima i Fatshark Dominator HD2 normalne i u kamuflažnoj verziji po 449 $ ...... + shipping
(Malo sniženje pred dolazak HD3)
Neka vas ne zavara cijena od 520 jer kada stavite u košaricu je 449 $
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #1
Cijeli dan citam o hd2 istrazujem i svi se zale na mutne rubove, ali da s onom lecom. -2 dioptrijom to se popravio iako je i dalje mutno ali puno bolje

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk


Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #2
Cijeli dan citam o hd2 istrazujem i svi se zale na mutne rubove, ali da s onom lecom. -2 dioptrijom to se popravio iako je i dalje mutno ali puno bolje

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk
I ja sam to pročitao, nekim smeta nekome ne. Zato na novim HD3 su valjda nešo popravili, a FOV su smanjili sa 50 na 42.
Novi HD3 bi trebao bolje prikazivati 16:9 preko HDMIa. (bolji omjer)


Mislim da su "obični" Dominator V2 i V3 su čisto uredu... jedna ima omjer 4:3 drugi 16:9, ovisno za što ti treba.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #3
Ja gledam HD2 jer mi treba za phantom 4 koji ima 4:3. Al nisam puno citao i ne znam za to zamucenje. Moze ukratko o cemu se radi?
Kad bi HD3 trebale krenut u prodaju?

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk


Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #4
Mutni su rubovi pa ako imas telemetriju koju ces ti imat na P4 ce ti biti mutno ali s lecom -2 se popravi, ne ful ali se popravi

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk


Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #5
Gdje je najpovoljnije uzet dominator v3? Gledam banggod ima ok cijene ali nemaju na eu storu pa ce mi vjerovatno na to jos pdv lupit. Hobyking ima na eu ove kamiflazne malo skuplje i regularne po 349 dolara ali kod njih ne pise EU vec global, pa ne znam jel to shipaju iz eu ili ne?

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #6
Global ti je iz Kine.

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #7
I koja je preporuka gdje uzet Fatshark Domomator v3? Koliko vam cesto bubnu PDV na robu s banggod?
Jer imam trenutno trojbu:
1. Banggod 2311kn ili 2888kn ako mi lupe PDV.
2. Hobby king one neki hidrodipane, EU 2500kn, posto je iz EU onda je to valjda to.
3. Kopterworkx cca 2790kn s porezom.

Kad bi znao da mi sa banggod nece lupit jos PDV, uzeo bi mozda i HD3.

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #8
Vjerojatnost da te neće oporezovat je minimalna, stisni zube i kupi u EU.

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #9
Uzet cu onda preko hobyking eu i dobro. Koliko traje ta baterija sto dodje uz njega? Da znam jel mi treba dodatna.
I koji reciever (diversity?) i antene da uzmem? Kad vec uzimam da imam sve.

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #10
Ja letim na HD3 i meni su rubovi skroz cisti. Moro sam slati cvike dva puta u GB na izmjenu optika je su bile mutne, ali nakon druge izmjene stigle su mi idealne optike.

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #11
Zorane, mozes li nekako poslikati da vidim kako to mutno izgleda kod vas, meni su recimo jos rubovi mutni, ali je gledljivo, nisam ih jos isprobao jer sam od 12. mjeseca izvan upotrebe i jos neko vrijeme necu moci letiti, da mogu usporediti sa svojima

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #12
Ne mogu ti uslikati to jer meni je FS zamjenio i stavio kompletno nove optike na cvike. Meni je sad slika odlicna na HD3 bez ikakvih leca.

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #13
Neznam Tomo odakle si ali doci cu ja 17.06.2017. u Osijek tako da ces moci isprobat cvike ako budes tamo.

Odg: Fatshark Dominator na HK EU

Reply #14
Zg, ali nazalost ne mogu nigdje putovati jos neko vrijeme.