Skip to main content

Topic: NTM Prop Drive Series 35-48A 1100kv (Read 2890 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NTM Prop Drive Series 35-48A 1100kv

Smeće od motora, 25$ otišlo u vjetar, izbjegavajte, a koliko čujem , nisam jedini koji se razočarao sa NTM serijom motora. A reklamiraju ga kao high quality. :'(

https://www.youtube.com/watch?v=a55gjgIF5l4
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: NTM Prop Drive Series 35-48A 1100kv

Reply #1
A kaj nije valjalo? Moj mene na bixler vec dugo sluzi.

Odg: NTM Prop Drive Series 35-48A 1100kv

Reply #2
Pa objasnio sam u videu :)

Katastrofa vibracije, ležajevi nikakvi, ima lufta na osovini....uzeo D3548 i s njim nikakvih problema.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

 

Odg: NTM Prop Drive Series 35-48A 1100kv

Reply #3
Mogu i ja reći da je NTM smeće iz moje perspektive. Naj više problema sam imao s odljepljivanjem magneta koji pokidaju namotaje, to mi se dodađalo na 50-50 motorima.

Odg: NTM Prop Drive Series 35-48A 1100kv

Reply #4
Dešava se skoro uvijek ista stvar: HK nabaci neku novu seriju/brand i onda je Ok u početku. Kasnije kada se etabliraju na tržištu, cijena ostane skoro ista, ali kvaliteta počinje opadati. Zarada raste.

Imam nekoliko starih NTM raznih veličina i godinama rade bez greške, čak i uz moje pretjerivanje sa opterećenjem. D3548 bi preporučio montirati u onom "obrnutom" načinu da elisa ne isčupa lonac sa magnetima kao što se znalo dešavati jer osovina je zadržana samo sa jednim uskočnikom, a osovinu mogu izvuči iz lagera van rukom.

Puno lijepih letova,
Damir.