Skip to main content

Topic: Osiguranje od modelarskih nesreća (padovi modela na treću osobu) (Read 1471 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Osiguranje od modelarskih nesreća (padovi modela na treću osobu)

Dakle,

dok sam gledao film od kolege iz slo di leti iznad ljudi i svega živoga, zapitao sam se što da to padne na nekoga, kome drugom nego pilotu po đepu. Kako ja letim modele iznad kuća u naseljima blizu mosta itd. išao sam istražit po osiguravajućim kućama koja nudi policu koja bi te pokrila od te osobne odgovornosti. Nazvao sam redom: croatia osiguranje, alianz, euroherc i basler u triglavu mi se ne javljaju a i ostale budem probao kontatkriat. svima je bilo  :o čudno i prvi put se sursreću sa time. uzeli su moj upit u obzir i budu mi javili. za sada mi je javio samo euroherc sa svojom policom osiugaranja od osobne odgorvornosti. postat cu sve ovdje u ovaj topic od svih osigruanja koja mi jave i naravno cijene. naravno treba pročitat i detaljno uvijete koje su zadali tako da ću i to postat.



Odg: Osiguranje od modelarskih nesreća (padovi modela na treću osobu)

Reply #3
Evo ja napisao osiguranje u trazilicu na naslovnoj i naslo 100 topica ukljucujuci i ovaj.

ako si u Birtija podforumu trazio onda trazi samo za taj podforum.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24