Skip to main content

Topic: Boeing 747 Cockpit (Read 2175 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Boeing 747 Cockpit

Reply #2
Ja mogu napraviti eventualno sjedalicu u skali! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian



Odg: Boeing 747 Cockpit

Reply #5
Sjedneš tak u imaginarni aeroplan i "letiš" 11 sati Pariz-Taipei  dok se mi mučimo na livadi sa modelima i pivicom  8) .

Odg: Boeing 747 Cockpit

Reply #6
Nego, postoji cijela virtualna zajednica pilota i kontrole leta (Vatsim) koja radi upravo to :)

Odg: Boeing 747 Cockpit

Reply #7
Di je tu RTH prekidac?  :D

Odg: Boeing 747 Cockpit

Reply #8
Ta ekipa mi nikad nije bila jasna, kaj je napeto u 11satnom letu na autopilotu, u pravilu samo poletiš i sletiš, tu i tamo promijeniš kurs i visinu?
I to iz hobija? LOL
Mislim, ja sam neko vrijeme letio Il-2 u virtualnoj eskadrili, ali to su bar dogfightevi, misije, ovo ono i nikad nismo letjeli 11 sati i slične fore, al ok, svakom svoje :)
MAK Zapad

Odg: Boeing 747 Cockpit

Reply #9
nikad neznas hoce li se kompjuter sjetiti ubaciti oluju tijekom leta..a imas 11 sati da to otkrijes..zamisli osjecaj kad nakon 8og leta moras skrenuti pol sata s kursa a ti si bio pazljiv i uz ekran da spasis 250 virtualnih zivota  ;D

kao kak nekome nije jasno da slazes model sekundama minutama satima danima tjednima mjesecima a i godinama i odes na livadu i...nades se u pevecu kako kupujes balzu za svoj novi model..

cudni su putevi ljudskih hobija 8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

Odg: Boeing 747 Cockpit

Reply #10
Ne, ne, nisam pljuvao ni osuđivao, velim - "svakom svoje", samo nemrem to dokučit :D
OK, ja sam jednom na Micro$oft Flight $imulatoru letio Pleso - London s Concordeom, ali braco nije mi tu niš napeto  :)
MAK Zapad