Skip to main content

Topic: Opet incident..... (Read 6315 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Opet incident.....

Reply #30
Vrlo se dobro zna koliko moramo biti udaljeni od naseljenih mjesta i prometnica.

Samim time, zna se i koja su moguća mjesta za naš hobi.

Nemojmo previše srat i pametovat (bit klasični Hrvati), u svim zemljama na svijetu je ovo regulirano i ljudi se bave ovim hobijem. Ne moramo uvijek biti drukčiji, srat i trkeljat (i to se svađamo između sebe, zamisli tek da se i javnost uključi kako bi ova tema izgledala!!)

Zed legendo, svaka ti je riječ na mjestu. Za nagradu ti poklanjam Naklon do poda. ;)

Odg: Opet incident.....

Reply #31
Vrlo se dobro zna koliko moramo biti udaljeni od naseljenih mjesta i prometnica.

Samim time, zna se i koja su moguća mjesta za naš hobi.

Nemojmo previše srat i pametovat (bit klasični Hrvati), u svim zemljama na svijetu je ovo regulirano i ljudi se bave ovim hobijem. Ne moramo uvijek biti drukčiji, srat i trkeljat (i to se svađamo između sebe, zamisli tek da se i javnost uključi kako bi ova tema izgledala!!)

Zed legendo, svaka ti je riječ na mjestu. Za nagradu ti poklanjam Naklon do poda. ;)

hvala kolega :)

Odg: Opet incident.....

Reply #32
definitivno me nemozes uvjeriti da preljevnica nije dobro mjesto za modelarstvo. daleko od svega, a ako dovoljno odes prema savi daleko si i od ceste koja je ionako podosta daleko. kuca nema u krugu kilometra pa tako da svaki prigovor oko tog mjesta nimalo ne stoji.

slazem se da kenjkanjem necemo nikaj napraviti no niti piskaranjem ili skupljanjem naklona na forumu ;)

vidim ima otvoren topic oko mjesta za letenje pa cu zaviriti tamo. no treba shvatiti da jedno mjesto ne rjesava sve probleme pogotovo sto je zagreb veliki grad i definitivno nije ugodno nekome s istoka ici na zapad i obrnuto. no to su vec drugi problemi...

zapravo ima i svijetla strana ovog lova na vjestice..mozda ipak pokrene dobru volju u modelara pa se nekaj i desi :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Opet incident.....

Reply #33
Ne shvacas poantu, a ona je da me boli k***c koga ce kaznit i kako ako imam letalisce na koje uvijek mogu otici...
Nisam tu da skupljam naklone nego da sredim uvjete kako bi mogao letiti svaki dan. Jedan let na tjedan nije dovoljan ni za rekreativca, a kamoli za nekoga tko zeli nauciti 3D :)

Prestani bit negativan i odi nest pametno napisi u drugu temu, hvala :D

Odg: Opet incident.....

Reply #34
jedini negativci ste vi koji trkeljate oko nekakvog letalista i slobodnog letenja. koliko vidim, za sada se slobodno leti svugdje i ne visim razloga zakaj dizete toliko buke oko toga. kakvo sad hebote kaznjavanje i slicno? pa kad bude napokon neki legalni dio neba i desi se incident pa pocnu gundala undat kaj cete onda kao argument dati? letenje na marsu? ajde ne zovite vraga bezveze. vama se definitivno nekaj gadno pomijesalo u glavama ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Opet incident.....

Reply #35
Tako je, jedino tebi nije :)

Napisao si "zasad se slobodno leti svugdje"...vidis, i sam podsvjesno znas da sam u pravu al nespretno tipkas :P

 

Odg: Opet incident.....

Reply #36
ne,meni je zmešano odavno.kaj se ne vidi?  ::)

da,nespretno sam napisao da se slobodno leti svugdje..to naravno nije istina. jer presretača na modelare imamo u svakom šumarku,jel..  :P
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.