Skip to main content

Topic: Zagreb DronDan (Read 9497 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagreb DronDan

Reply #30
Očigledno zakon vrijedi samo za nas "male" ljude, ali ne i za debeloguze jarane iz T-coma.
Od grada i zakona rade svoju privatnu prčiju...Ovo samo pokazuje da smo kao društvo skroz u qurcu,
i da nam ga meće tko i kada i GDJE hoće..
Fuj !!!  :-[

Odg: Zagreb DronDan

Reply #31
Neznam kako si dosao do tog zakljucka ali ok.
Imali su dozvolu od grada,policije i agencije.
Nisam siguran kakve su nile mjere zastite.

Odg: Zagreb DronDan

Reply #32
piloti su naravno dobro obučeni ( i odjeveni)

nemate straha vi ispod    :D ;D :P

Erin leti u centru

Odg: Zagreb DronDan

Reply #33
Kad poljecem quad ja stojim puno dalje nego kaj ovi klinci kad stoje ... kad neko drugi poljece ... stojim jos dalje :)


Nema ocito mozga ni pameti ... mora se sra*e dogodit i onda mozda nesto bude!

Odg: Zagreb DronDan

Reply #34
Agencija ne izdaje dozvole jer ne postoji pravilnik - to si cuo na radionici.
Mup moze izdati dozvolu za javno okupljanje, grad moze izdati dozvolu za koristanje prostora (manifestaciju) ali ni jedan ni drugi ne mogu izdati dozvolu za letenje - neko debelo mulja.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Zagreb DronDan

Reply #35
i sam sam zaljubljenik u tehnologiju, modelarstvo i te stvari, ali neki red se mora znati, a ovdje
se ne zna tko pije tko plaća...sve vrvi ljudima i klincima... pitam se kaj bi bilo da neki klinjo ostane bez oka..
ovo što izvode jarani po Trgu bana J.Jelačića i po Cvjetnom sve mi više sliči na igranku u Bačkoj Palanci...)))

jedna prigodna za jarane !!!
http://www.youtube.com/watch?v=PlR5wn3mIFE

ajmo ovako postavit stvar - može li neki modelarski klub izvest ovakav event na Cvjetnom ili Trgu bana J.Jelačića ?

Odg: Zagreb DronDan

Reply #36
Agencija nije mogla dati odobrenje jer naravno zakon jos nije vazeci ali imali su konzultacije sa nadleznima u agenciji.
Izgleda da je sve dobro proslo(zao mi je sto nisam bio tamo)ali definitivno je trebalo biti ograđeno sa mrezom,nista ne znaci ograda na zemlji ako letjelica ode pod 45 nekamo:)


Odg: Zagreb DronDan

Reply #38
Jel to DavorVŽ


Odg: Zagreb DronDan

Reply #40
Ma to je Davor, ziherica, nisam ga 100 godina vidio

Odg: Zagreb DronDan

Reply #41
Je to je Davor ili ti "kume jebitebog f pizdu"

Odg: Zagreb DronDan

Reply #42
eto, bude  dobar PR-ovac za HT  ... u zvucniku se bude pretezno culo pi .pi ...... pipiiiiiii .... osim ako ne puste bez cenzure  :D :D
dx9-xd8-gobac630

Odg: Zagreb DronDan

Reply #43
Se letilo s Inspireom i S1000 ili su bili isključivo radi dekoracije?
Multirotor FTW!