Skip to main content

Topic: ..pozdrav svima!!!! (Read 5853 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #15
ma početak je ništa u odnosu na ono kaj ide kasnije kad se navučeš......

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #16
Zlatane, drago mi je što vas opet vidim i što sam vas čuo(ok, prek kompa, al to je to), a nadam se da uskoro dolazimo do vas malo... kod današnjih klinaca(mislim i na one moje dobi) nisu novci problem... ok, jesu, ali ne osnovni... problem je zainteresiranost za ovakvu vrstu hobija i sporta... bitno je imati želju, volju za nečim, a današnji klinci to nemaju(osim ak nazivaju to kad su u pitanju sex i alkohol) jer nisu upoznati sa takvim stvarima, a i oni koji jesu to ne žele jer moraju biti mirni, staloženi, odreči se puno stvari u životu... još jedna stvar je bitna... dob ulaska u sve ovo... onaj klinjo koji sve to nauči sa 8 i usavrši do 10. godine života(kao ja) neće nailaziti na probleme u društvu jer će znati šta znače riječi odricanje, rad, znoj, ne prospavane noći i ostale muke za nauke za razliku onoga koji se prema svemu tome odnosi kao prema zezanciji... naravno, treba znati zašto se time baviš... ja osobno ne znam dal je bolje imati hrpu i roj klinaca koji se bave time iz zezancije i štete sportu ili da ih nema pa ostaje mala ekipa koja je vjerna i svjesna svega oko sebe... kako kaže moj tata: "Cijeloga života se nešto uči, a ako misliš da nije tako, onda se grdno varaš". mislim da sam sve rekao...  pozz svima, a posebno vama Zlatane i nadam se da se vidimo uskoro na jednom od dva aerodroma