Skip to main content

Topic: Snižen Decathlon EP 48.9 inch ARF na Hobby King (Read 2972 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Snižen Decathlon EP 48.9 inch ARF na Hobby King

Reply #1
Vidio sam ga uživo prije 5 godina, onda mi je to bio model uh, nedostižan (tek sam se počeo baviti RC-om).
To leti perfektno.
Još uvijek sam zagrijan za njega, ali nikako da se odlučim, uvijek nešto iskrsne.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Snižen Decathlon EP 48.9 inch ARF na Hobby King

Reply #2
Jedan najboljih modela trenažnih koje sam letio.Sposoban je mirnog laganog sasvim sporog školskog leta a i divljeg akrobatskog(osnovne figure).Model u klasi Beaver-a dhc-2, samo sa razlikom da može letjeti i Acro.
Kod tog modela valja reči, veči raspon krila bolje leti.Super stvar ko se odluči za njega neče žaliti.
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Snižen Decathlon EP 48.9 inch ARF na Hobby King

Reply #3
ja sam ga imao, stim da sam ga preradio na nitro, model mi je bio fantazija, letio fenomenalno, no radi lose piste kod nas ga nisam uspio sletiti bez posljedica, jako mi zao modela, sad koristim njegova krila na treneru, fun pur, divljanje ludnica, stavim kasnije video. kupuj te necete pozaliti.

Odg: Snižen Decathlon EP 48.9 inch ARF na Hobby King

Reply #4
Najbolji trenažni visokokrilni modeli po mom mišljenju i modeli koji su stvarno za učenje i pravi za početnika i rekreativca su:

Beaver
Decatlon
Piper
Pilatus porter PC-6

Leteče kopije pravih aviona koji stvarno nisu težki za letenje i preporučujem svakome a najvise pocetnicima sa osnovnim znanjem letenja i modelarstva.
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20