Skip to main content

Topic: Trazim misljenje tj da se upozori druge! (Read 2267 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Trazim misljenje tj da se upozori druge!

 Doticni koji prodaju zajahali na moj profil i pisu i pisu ko mala djeca pa molim vas koji ste veci majstori u slaganju i opcenito da date svoje misljenje jel ovo prijevara ili opcenito misljenje a postat cu i slike razgovora a prodjite i pod komentare oglasa, korisnik nikako javno da napise koji djelovi jer zna da to ne vrijedi ni priblizno novaca, a razlog prozivanja zaje.... je neke decke i to je razlog pisanja!


http://www.olx.ba/artikal/14291993/hexacopter-multirotor-dron/


Odg: Trazim misljenje tj da se upozori druge!

Reply #2
Mislim da se bezveze živciraš,pa pusti ljude neka prodaju.Kupac će odlučiti dali će kupiti dotični proizvod ili ne.Ima puno oglasa svugdje  koji se prodaju po velikim cijenama a dotični isti proizvod iz Kine možeš kupiti za 70% jeftinije .Pusti ih na miru neka rade.Eto ,toliko ukratko. :)

Odg: Trazim misljenje tj da se upozori druge!

Reply #3
Ma dolaze mi budale stalno na moj profil i ko mala djeca, pa reko da dobe misljenja konkretnih majstora!!!

Odg: Trazim misljenje tj da se upozori druge!

Reply #4
Ako je tako,prijavih adminu ili moderatoru i nemoj im se mješat u posao,oni su takv cijenu odredili i ti tu ništa nemožeš,ipak kupac odlučuje dali će kupiti ili ne.Samo bez ljutnje.

Odg: Trazim misljenje tj da se upozori druge!

Reply #5
Ma svatko stavi cijenu koju želi, zavisno kaj ugrađuje.
Možda su jeftine ili skupe komponente. Pitaj ih ak si zainteresiran za proizvod šta su točno sve ugradili, popis dijelova.
Pa onda odlučiš vrijedi li to tih para ili ne pa kupi ili odustani.... Jel izdaju račun, koliko garancije i na šta?
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: Trazim misljenje tj da se upozori druge!

Reply #6
Tihomire,  ne razumijem te nikako, blatis nas po opisima svojih artikala, po forumima pa cak i zoves nase zadovoljne klijente da ih upozoris da smo ih mi prevarili i guras im svoje artikle.
Oglasnik je vec brisao tvoje artikle zbog krsenja pravila, a nastavit cu ih prijavljivati sve dok to budes nastavio raditi.
Cijene su takve, radi se o custom letjelicama domace izrade. Pa nasa "visoka cijena" samo tebi ide u korist, nemas razloga za brigu.
Pa tko koga ovdje uhodi?

 

Odg: Trazim misljenje tj da se upozori druge!

Reply #7
Ja isto zelim upozoriti sve posjetitelje foruma da imaju Tihomira Dujakovica u blizini  ;D . Tko je u stvari navedeni gospodin ja nisam uspio dobiti odgovor u modelarskom krugu, niti na sveznajucem google.com  Aeromodelarstvom se bavim od 1995 g. znam nekoliko stotina ljudi iz ove branse, njega ne znam ni ja ni drugi. Al ne bito. Vazno je da Tihi sastavlja multirotore, po tudim specifikacijama, npr nadje zanimliv multirotor i ako ima objavljenu specifikaciju trazi te dijelove i nudi jeftiniju verziju u njegovoj izvedbi. Dakle svoje znanje o multijima ne koristi jer ga nema. Slike letjelica na njegovom oglasu nisu njegove vec negdje skinute. Tvdi da pravi multije koji lete 40 min i stavi link tudeg videa na YT (zasto svoj ne stavi - jer ga nema) Nadalje se doticni oglasava da nudi usluge snimanja iz zraka, a pri tome nema niti jedan video snimak iz zraka koji bi stavio kao referencu (zasto? zakljucite sami) Ima 2 telefona na koja se ne javlja (kako posluje ako se ne javlja na telefone) Vec duze vrijeme sa raznih profila nas kontaktira i pokusava saznati koji setup nudimo na letjelicama koje objavljujemo na svom oglasu. (covjek pravi kopije tudih setupa i cudi se sto mu ne kazemo  svoj...  ::) ) Evo jedan tehnicki podatak za FF-ovce koji se kuze u multije. Tihi nudi hexacopter za nosenje DSLR aparata na gimbalu (to je cca 2 kg opreme za snimanje) i isti taj model kaze da moze nositi GoPro. Narano da moze kad nosi DSLR samo sto je u tom slucaju taj model nedovoljno opterecen pa su motori na jako malim okretajima pa je kvalitet tog leta nikakav. Al za Tihija je to OK. Covjek nema apsolutno nikakve reference iz ovog svijeta modelarstva i onda mu mi smetamo i naziva nas varalicama. Na www.fct.ba mozete naci sve podatke o VARALICAMA imena prezimena, biografije, telefone, sta smo radili (vlastiti dizajn) za koga smo to radili, sta smo snimali...
I jos da se jednom zahvalim Tihiju jer nam stranica odavno nije imala ovoliko posjeta.

Jurica Kolobaric 1/3 clana FCT, Sportski pilot jedrilica, motornih aviona, paragladera, padobranac,21 godinu modelar, predsjednik Aerokluba Mostar