Skip to main content

Topic: Bu kaj sutra? (Read 10011 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bu kaj sutra?

kaže prognoza da bi trebalo biti ko danas, možda koji stupanj hladnije a kiša tek pred večer.


Odg: Bu kaj sutra?

Reply #2
to te ja pitam

zemi mi znaš već kaj :)


Odg: Bu kaj sutra?

Reply #4
Baš sam nešto mislio da preskočimo ovaj vikend sa letenjem, a ?  ;D


Odg: Bu kaj sutra?

Reply #6
Mi isto dodjemo :)

Odg: Bu kaj sutra?

Reply #7
Pa jel se letilo ili nije? Slike - nesto? Sebicnjaci jedni.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Bu kaj sutra?

Reply #8
ma 1 pack sa helijem i to je to. Nije bilo za letit, hladno je bilo i tmurno pa se nije dobro vidjelo.

Ali zato je Cola u birtiji bila svjetska :)

Odg: Bu kaj sutra?

Reply #9
Hvala. Steta, izgledalo je obecavajuce.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Bu kaj sutra?

Reply #10
Pa jel se letilo ili nije? Slike - nesto? Sebicnjaci jedni.
Bio sam sa juniorima malo čukati: uspjelo im je napokon polomiti launch peg (kako i nebi kada su veći od mene ), a ja sam kod slijetanja izbio jedan nosač krila na ef-petici. Bolje da nismo ni išli !
Proveo popodne u radionici, sve popravio, pa tako i ispada - kao da nismo ni bili !  :D
Damir

Odg: Bu kaj sutra?

Reply #11
Hladno i neugodno za boravak na otvorenom. Ja sam FunCub-a dignuo par puta i potrosio jedan pak batki. Onda sam malo dobivao krila kad su se svi divili mom handmade 3DPMini 111, a mali Marko (sin od SP) je jedini primjetio odstupanje od 0,5mm na dvije strane elevatora  :D ... oko sokolovo.

Snimio sam par fotki vjeste jahacice i Shimpu sa 600tkom  ;)
Evo Shimpa
Align T-Rex 600EFL Pro

jahacica sutra  ;D
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Bu kaj sutra?

Reply #12
Decki pa kam ste se svi razbezali kak da se od secera :)

Vidil sam i ja razlkucali na eleronima, ne elevatoru al nisam htel prigovarat kao totalni njub :)

Dobar je mali deral se na mene da sam zgubil kabinu a kabina prozirna hehe :)

Odg: Bu kaj sutra?

Reply #13
Jahacica?
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }