Skip to main content

Topic: Masa i dimenzije paketa - shipping na HK - nije mi baš jasno (Read 2237 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Masa i dimenzije paketa - shipping na HK - nije mi baš jasno

Dobar dan,
planirao sam naručiti jedan manji model aviona i kada sam ga planirao platiti jedini ponudđeni način je EMS za 50€  :'(
Zatim pogledam drugi model, koji je skoro duplo teži i nešto manjih dimenzija kad ono nudi i standardni Int.Air Mail za 15€  8) 

Ima li tu neka fora da ih nagovorim da mi i prvi paket pošalju za 15€ poštarine. Pogledajte slike i obratite pažnju na brojeve u crvenim pravokutnicima.
Mili, micro, nano, piko...

Odg: Masa i dimenzije paketa - shipping na HK - nije mi baš jasno

Reply #1
Ima tu neka baterija u prvom paketu? Bilo kakva?

Odg: Masa i dimenzije paketa - shipping na HK - nije mi baš jasno

Reply #2



Ima, 200mAh. Da li je to tako velik problem? Imaju neku posebnu proceduru kada je i baterija u paketu?
Što dalje raditi?
Mili, micro, nano, piko...

Odg: Masa i dimenzije paketa - shipping na HK - nije mi baš jasno

Reply #3
mislim da ti je najbolje baterije uzimati iz EU skladista bas zbog ovakvih fora. nije do HK, radi se o nekoj regulativi za baterije pa zato.

Odg: Masa i dimenzije paketa - shipping na HK - nije mi baš jasno

Reply #4
Je, to ti je radi baterije. Imaju foru da ne salju baterije international. Ja sam htio nedavno kameru narucivat od tamo, ali isto mi je bacalo visoki shipping.

Pitaj ih da ti posalju bez baterije ako nema tog modela u EU skladistu, pa bateriju kupis naknadno.