Skip to main content

Topic: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova (Read 7500 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prerada trenera na elektro - pomoć oko dijelova

Reply #30
aj neki info. nabaci.. jesi naručil dijelove ? slažeš li ga ?

dijelovi su u wish listi, cekam da regler bude dostupan pa onda ide naruđba, još kad bi se poklopilo sa plačom, nitko sretniji,
jedino me brine dostava baterije, nadam se da ce poslat, nedavno sam narucivo sa dealextremea lipo baterije pa nisu prošle sigurnosnu
provjeru, nadam se da to u hk bolje pakiraju

znaš kaj mene tu u toj konverziji muči cijelo vrijeme.. ISPLATIVOST....struja je OK.. sve pet... ali nisu to male pare...
pošteni ESC, motor, propeleri, pa 2-3 komada ozbiljnijih baterija...pa low voltage alarm... pa zajebancija sa poslagivanjem i preradom
aviona... pa CG i trimanje, pa pripasivanje optimalnog propelera...  a imaš savršeno posložen avion... samo trebaš malo goriva i bateriju i prrrrrrrr ... cijelo popodne ak hoćeš... hmmm :-\

baš sam sagledo malo cijelu situaciju, sad cu dat ne male novce za elektro setup, nitro ce bit postrani na neodređeno vrijeme, estetika pada u vodu jer ostaje rupa na poklopcu motora, a tu je još i uštimavanje, no onda dođe poruka za zamjenu moj model za model sa elektro setupom i ako se dogovorimo to ce bit to, bolje nego konverzija trenera na elektro, a ako se ne dogovorimo onda mu negine prepravka pa koliko god mukotrpna bila