Skip to main content

Topic: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu (Read 12004 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #15
pa jednostavno ..veći dio paketa platiš s pointsima i napraviš da ti na računu koji gledaju na carini bude svota manja od 300 kuna...znači -ako kupuješ nešto za 100 $...60$ platiš s pointsima, 40$ normalno  i nemoraš platit carinu jer ti na računu piše 40$

Misliš baš na carinu, ili na PDV?
Misliš baš na 40 $, ili na protuvrijednost 160 kn (koliko je, po mom saznanju, limit za nepaćanje PDV-a pri uvozu putem pošte)?

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #16
Jel jos aktualna ova fora sa bodovima? primjetio sam da ako kliknete na bodove u profilu,
postoji opcija za kupovanje bodova.Je li itko probao ovo?mislio sam obaviti malo vecu kupnju
i smanjiti racun da bude manje pdv-a..
under construction

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #17
Probao, proslo :)

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #18
probao sam... i moram reci da si mi mnogo pomogao, danas sam narucia avion koji je u backorderu u vrijednosti od 180$ i otkazao na live chatu... bilo rijeseno u 2 minute.... i kasnije narucia 2 batke 6s i jednu 2s i nadodao 40 dolara.... super, hvala sto si otkria malu tajnicu hahah funkcionira :)
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #19
Pozdrav! Nov sam i ne kužim baš te bodove na hobby kingu. Jel se smanjuje i račun na paketu ili samo na paypalu? I gdje da upišem koliko posto hoću da mi bude napisano na računu od stvarne cijene?

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #20
smanji se na racunu, a prije zavrsetka narudbe (tamo gdje ti nudi opciju koji shipping, dal iskoristavas bodove itd) imas opciju u postotcima sam izabrat vrijednost paketa. iako na nasoj carini ne puse te fore, tako da uzalud vam trud sviraci  :D


Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #21
Za bodove mi ne piše, vjerojatno zato što ih nemam, a ovo za postotak, jel to ono gdje piše discount code? Drugo ništa i ne vidim

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #22
da, i ispod toga ak se dobro sjecam...

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #23
Ispod toga nema ništa osim načina plaćanja. A što trebam upisati tu da bi mi cijena na papiru bila npr. 50% od stvarne?

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #24
Dakle, kod checkout-a di te pita koji shipping oces, kak placas itd ima opcija costums declaration, tu klikni i otvori ti se slider, odaberi postotak i bok


Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #26
Može li mi molim vas netko odgovoriti na ovo stvarno mi treba?   :'(

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #27
Kolega je imao dosta bodova za jednu turnigy 9x koja kad je bila stigla na carinu i kad im je bilo objašnjeno da je praktički dobivena od nagradnih bodova nisu je pustili vratili su je nazad, spor se vodio jedno vrijeme i na kraju ništa od bodova ni od stanice, tako da sretno s tim bodovima.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #28
zanimljivo jerbo su kolege vec par puta sa bodovima uzimali stanice i bok :)

Odg: hobbyking - poništio mi plaćenu narudžbu

Reply #29
Još je zanimljivije kad čujem da ne rade svi carinski uredi isto, ili jednom prođe a drugi puta ne prođe ista stvar, znači kako se kad kome prohtje.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis