Skip to main content

Topic: veliki zagi :) (Read 5236 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: veliki zagi :)

Reply #1
Bacanje love i vremena! :D


Uploaded with ImageShack.us


Odg: veliki zagi :)

Reply #3
Da! Radili su ga 3 miljuna radnih sati ??? To ce vjerovatno biti ko sa onim americkim F117A kad su ga cigani na kola tovarili i vozili na smece da prodaju pod aluminij! :D


Uploaded with ImageShack.us

Odg: veliki zagi :)

Reply #4
meni se čini da je to sadašnjost i budućnost ratnog zrakoplovstva..već sada se iz SAD-a upravlja bespilotnim letjelicama u borbenim misijama nad Irakom i Afganistanom...pa onda friška vijest da je  J. Koreja postavila naoružane vojne robote uz granicu sa S. Korejom....??? tko zna što nam donosi skora budućnost...
 
 

Odg: veliki zagi :)

Reply #5
A  cuj, to je po meni jasno...
Uskoro ce da bude sva sila RC tenkova, aeroplana svih sorti i sl. zajebancija i to sve u razmjeri 1:1.
A  ljudstvo u bunker pa dzojstikom mrd-mrd, klik-klik.
Ako nemas bunker, jbga
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: veliki zagi :)

Reply #6
Pa bolje da se tuku robotima nego međusobno. :-\


Uploaded with ImageShack.us

Odg: veliki zagi :)

Reply #7
??? tko zna što nam donosi skora budućnost...

Bojim se ništa dobrog.
 
Ako ne upadnemo u EU pa kreneš slučajno mimo graničnog prelaza u SLO ovaj robot te bude upucao jer EU i svi ostali će ih sad staviti na granu, ma i BiH pa odeš po pljuge i trenirku a ovaj te izrešeta. Ako ne stavi BiH te robote stavit će naši pa te izrešeta kad se vraćaš doma  :-X  pa rikneš sa pljugama u đepu i u novoj trenirci.
 
Da ne govorimo kad se to pokvari pa izrešeta kolonu turista na grani.
 
A ameri kak se kuže u zemljopis nebi se začudio da nekog poljaka na jadranu zasipaju bombama sa tog aviona navođenog iz Amerike.
 
Bolje bi bilo da su sa tom lovom prostitutkama platili staž i socijal.

Odg: veliki zagi :)

Reply #8
šta je je šteta trenirke Žac...
 
 
Toni

Odg: veliki zagi :)

Reply #9
šta je je šteta trenirke Žac...
 
 
Toni

ma ne trenirke nego je netko jeben na poslu a nema socijalno ni penziju kad ostari
 
Da ne ispadne da sam protiv novih tehnologija nisam, nego sam protiv granica.
Sad ću još biti na nišanu nekog blesavog robota a nad glavom bude letjela neka bespilotna letjelica puna exploziva.
 
Kad netko švera preko grane nešto taj zna kako i kud će a ja se znojim dok si kupim stanicu i vozim ju doma ili gorivo za vijun.
 
Niti sam išao niti ću ići po trenirke ni pljuge o tome nebi sad iznosio svoje pravo stajalište.
 
Recimo ovo mi je zgodnije pročitati nego o naoružanom robotu http://danas.net.hr/znanost/page/2010/07/14/0432006.html
 
 

Odg: veliki zagi :)

Reply #10
proizvodnja vodika zagađuje okoliš, tak da su to sve nebuloze, za sad ne postoji čisti oblik  energije, uzmimo za primjer solarna ćelije

daju superčistu energiju, ali njihova proizvodnja zagađuje okoliš u dosta velikoj mjeri tak da smo opet na nuli
za sada ne postoji oblik energije koji je čist
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000