Skip to main content

Topic: Set up za ZAGI-ja (Read 4781 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Set up za ZAGI-ja

Profići ajde pomognite početniku da napravi zagija. :'(
Dal da se u izradu krila upustim sam ili ima neko izrezana krila pa mi proda i ak neko zna kaj mi treba za setup jer vidim da se svašta nudi.
Napravil bi naruđbu iz HK pa mi pogmognite kaj sve da naručim i kaj mi treba duplo da se ne čoham po glavi nakon prvog pada. :D.Samo da napomenem nemam niš od djelova.Imam samo ovu bateriju viška Rhino 1350mAh 3S1P 30C Lipoly Pack
U dolasku je  stanica graupner 12 hot sa prijemnikom.
Hvala na bilo kakvoj pomoči. ;D ;D ;D ;D ;D


Odg: Set up za ZAGI-ja

Reply #2
Ajde mala pomoć,radim naruđbu iz HK a na Rcwings se javljaju motori iz  RCtimer dućana,pa da ne naručujem na dve strane(ak ne moram)dal se na HK da nač kakav motor za zagija. ;)



Odg: Set up za ZAGI-ja

Reply #5
Imam ja još pitanja dečki.Kaj mi treba da spojim servače sa prijemnikom.Jesu li to neke specijalne žice sa konektorima ili se zaleme.Prijemnik bu graupnerov( a stanica MX 12 hoot 2.4 ) ;)



Odg: Set up za ZAGI-ja

Reply #8
Hvala svima puno ste mi pomogli. ;).Još sam u izradi naruđbe pa kad sastavim popis postal bum ga na forum da ga pregledate i ispravite ak treba . :'(

Odg: Set up za ZAGI-ja

Reply #9
Zagi je gotov i imam problem neznam podesit stanicu da mi ZAGI  proradi,imam graupner mx 12 hoot.Motor reagira ali kad desnom palicom idem gore dole onda mi samo desni elevon ide a ljevom palicom desno ljevo samo ljevi.ako sam dobro skužio kad idem palicom ljevo desno elevoni bi trebali radit u mix(jedan gore drugi dole)a kad mičem palicu gore dole oba elevona gore dole.?? :(

Odg: Set up za ZAGI-ja

Reply #10
Ne poznam stanicu ali pretostavljam da imas opciju DELTA kod setupa novog modela, biraj to i trebalo bi raditi
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Set up za ZAGI-ja

Reply #11
I pazi koji servo si ustekao u koji kanal na receiveru, procitaj malo upustva za stanicu, vidim da si je tek dobio, upoznaj je dobro ( to ti je ko sa zenom, sto joj vise vrimena posvetis bit ce ti bolja ali nemoj pretjerati )
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Set up za ZAGI-ja

Reply #12
I pazi koji servo si ustekao u koji kanal na receiveru, procitaj malo upustva za stanicu, vidim da si je tek dobio, upoznaj je dobro ( to ti je ko sa zenom, sto joj vise vrimena posvetis bit ce ti bolja ali nemoj pretjerati )
sto joj vise vremena posvetis ,sve vise trazi, i sve vise ti ide na zivce!