Skip to main content

Topic: Povrat kupljene robe Švagiju (Read 2165 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Povrat kupljene robe Švagiju

Eh, srećo nesretna.
Kupio sam DX8 kod Švagija, stiglo mi na kućnu adresu za 7 dana, no stanica ne valja, ima domet jedva 25m (kao što sam dalje u forumu napisao). Kontaktirao sam Horizon Hobby i oni su preporučili repair evaluation, a Švagi je na listi pod local dealers outside US and Canada.

E sad, kako to ide, da li je netko već vraćao kupljenu i ocarinjenu robu ??? Šta trebam napravit s našom poštom/carinom ? Na čiji trošak ide slanje te pošte ?
Da prvo kontaktiram Švagija mailom ?
Uz račun sam dobio i nekakav papr koji pretpostavljam služi za povrat neispravne robe, ne razumijem njemački pa baš i ne znam.

Hvala unaprijed.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Povrat kupljene robe Švagiju

Reply #1
Prvo kontaktiraj Švagija ( objasni im sve probleme i traži da oni to riješe ).
Oni će ti svakako izaći u susret.
Možeš im pisati i na hrvatskom ( no problem, ima naših svuda ).
Meni je kasnila DX8 i jako su se potrudili da to riješe. :)

Odg: Povrat kupljene robe Švagiju

Reply #2
E Hrvacko bajna, lopovska ,pa strašno.
Bio sam na pošti poslat paket nazad u Austriju, isti paket iste težine kako je i došao iz Austrije , s poštarinom koju sam platio 15€, dakle cca 115 kn po najgorem tečaju.

No šta je to za našu Hrvatsku Poštu drp.drp., to je njima sitnica i očito malo para da bi se oni s tim zajebavali.
Pa me poštarina iz Hrvatske (napominjem istog tog paketa iste težine, nazad u trgovinu iz koje je došao) koštalo ni manje ni više....
.
.
.

.aj sad ko će pogodit????
20% više ?
50% više ?
duplo?
više no duplo ?


.
.
.
e zadni odgovor je točan.
265kn  ??? ??? ??? ???

Majku im j**em lopovsku, pa kako ih nije sramota.  :-X  >:(
I onda se svi čude zašto se izbjegava HR pošta
to je 144 % više nego ta pošiljka iz zemlje europske unije, o cijenama poštarine iz kine ne bi ni pričao, garant bi me za Kinu isti paket koštao 1000 kn.

Daj bože da samo što prije propadnemo, pa da uspijemo krenut ko normalni ljudi...ili da se vrati Austrougarska, oni su nam barem pruge napravili koje nam služe i dan danas. >:(
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: Povrat kupljene robe Švagiju

Reply #4
Zatraži im potvrdu da nebi platio carinu ponovo kada se bude vračala nazad.