Skip to main content

Topic: Prijedlozi za sekciju "oglasi" (Read 20547 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Ako smatrate nepotrebnim slobodno zbrišite temu da se ne gomilaju postovi i threadovi još i tu u ovoj sekciji...

Uglavnom, zadnje vrijeme je fakat poplava oglasa.. pogotovo mi je super ekipa koja stavlja svaki oglas u zasebnu temu...
Prijedlog je da se u pravilima foruma definira pravilo da jedan user može imat samo jednu aktivnu temu u svakoj subsekciji u oglasima...

Primjer trenutno:
- posebna tema za kauč u "oglasi ostalo"
- posebna tema za televizor u "oglasi ostalo"
- posebna tema za sudoper u "oglasi ostalo"

- posebna tema za cessnu u "oglasi Avioni i jedrilice"
- posebna tema za alpha jet u "oglasi Avioni i jedrilice"


Primjer ako prođe prijedlog:
- posebna tema "kućni namještaj i potrepštine" ili razno za kuću" u "oglasi ostalo" i unutra po stavkama- kauč, tv, sudoper
- posebna tema "modeli" u "oglasi Avioni i jedrilice" i unutra po stavkama cessna i alpha jet


Krećem od nas koji smo aktivniji sa multirotorima kod nas je raspašoj.. evo ja ću ubuduće prvi krenut s primjenom ovog, mislim da bi fakat svima bilo lakše, a i ekipa će naučit editirat postove.
Na dosta foruma ovo pravilo se striktno primjenjuje, dok je aktivna tema u oglasniku, sve se gruva u nju, nema više zasebnih tema unutar istog oglasnog prostora.
Da pače, admini bi mogli bez bada višestruke teme zgrupirat u jednu i poslat obavijest useru. Mislim, znam da nemate vremena al sam velim... ovo je prije svega prijedlog ;)

ajd džte se :D

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #1
Idea je ok al kak ces bumbat svoj oglas? Bumpo bi i sve druge.
Također mnogi ne   stavljaju odmah slike modela nego za par dana na svoj oglas pa zamisli u temi koliko bi bile dalje od prvobitnog oglasa.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #2
Nema veze. Bumpas sve odmah i bok.. al ti oglaa br.1 ne bi bio na 3.stranici neg na 1.

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #3
Ne stima mi tu nesto backspin,bas ovo sto je Toki istaknuo.

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #4
Mislim da je backspin mislio jedan topic po useru ako se ne varam. Onda si bumpas cijeli topic sa svime sto ti prodajes. Po kategoriji naravno.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #5
Full je lagano... jedan post u kategoriji. Rokas oglase u jedan svoj post.
Kaj nije jasno ? :)
Bumpas cijeli post, pa kaj... odmah si bumpao sve.
Za fotke imas edit.
Kad nekaj prodaz oznacis kao prodano. Isto tak s edit-om.

Pogledajte stefanov oglas u multijima to je dobar primjer.

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #6
Za usporedbu uzmite progressofove postove u istoj sekciji :)
Ne osudjujem nikog, dok forum to dozvoljava ok nikom nist. Ovaj prijedlog je da se uvede red ;)

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #7
Full je lagano... jedan post u kategoriji. Rokas oglase u jedan svoj post.
Kaj nije jasno ? :)
Bumpas cijeli post, pa kaj... odmah si bumpao sve.
Za fotke imas edit.
Kad nekaj prodaz oznacis kao prodano. Isto tak s edit-om.

Pogledajte stefanov oglas u multijima to je dobar primjer.

Ok, to već ima smisla.
Ja se slažem s tim pa nek se ostali izjasne.
Ali opet postoji problem sortiranja sadašnjih oglasa, stari bi se valjda pobrisali al opet nije to malo. Ako se nakraju odluči za ovu opciju,Moderatori budu imali puno posla ::)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #8
Ako smatrate nepotrebnim slobodno zbrišite temu da se ne gomilaju postovi i threadovi još i tu u ovoj sekciji...

Uglavnom, zadnje vrijeme je fakat poplava oglasa.. pogotovo mi je super ekipa koja stavlja svaki oglas u zasebnu temu...
Prijedlog je da se u pravilima foruma definira pravilo da jedan user može imat samo jednu aktivnu temu u svakoj subsekciji u oglasima...

Primjer trenutno:
- posebna tema za kauč u "oglasi ostalo"
- posebna tema za televizor u "oglasi ostalo"
- posebna tema za sudoper u "oglasi ostalo"

- posebna tema za cessnu u "oglasi Avioni i jedrilice"
- posebna tema za alpha jet u "oglasi Avioni i jedrilice"


Primjer ako prođe prijedlog:
- posebna tema "kućni namještaj i potrepštine" ili razno za kuću" u "oglasi ostalo" i unutra po stavkama- kauč, tv, sudoper
- posebna tema "modeli" u "oglasi Avioni i jedrilice" i unutra po stavkama cessna i alpha jet


Krećem od nas koji smo aktivniji sa multirotorima kod nas je raspašoj.. evo ja ću ubuduće prvi krenut s primjenom ovog, mislim da bi fakat svima bilo lakše, a i ekipa će naučit editirat postove.
Na dosta foruma ovo pravilo se striktno primjenjuje, dok je aktivna tema u oglasniku, sve se gruva u nju, nema više zasebnih tema unutar istog oglasnog prostora.
Da pače, admini bi mogli bez bada višestruke teme zgrupirat u jednu i poslat obavijest useru. Mislim, znam da nemate vremena al sam velim... ovo je prije svega   prijedlog ;)

ajd džte se :D


To se može urediti i radim na takvim slučajevima, bump sam za sada riješio, na način da post prebacim u drugu temu. Dobivao poruke tipa zašto sam obrisan i slično, zaista mi se ne da raspravljati o tome. Kao prvo korisnici ovog foruma nisu pročitali pravila oglasa prije postanja istog.

Postoji korisnik koji ima sveukupno 98 postova od kojih je 98 postova oglas, nije se nikad predstavio na forumu, nije pisao u nikakvim temama, možda zna netko nešto o njemu, možda je super čovjek i modelar, ne znam ne mogu suditi. Ali i uvijek ali... i dan danas nakon upozorenja kako se piše oglas napiše nepravilno naslov oglasa, u svakom njegovom oglasu ja ispravljam njegov naslov, vjerovatno zato što mi se ne da više dopisivati s njime kad se samo logira kad treba napisati oglas. a isto tako on ne bumpa oglas, nego jednostavno napiše novi.

Zaista mislim da smo oglase dotjerali na neki nivo koji je vrlo pregledan.

A zaista ima u oglasima tipa svega, tipa ovoga postavi se oglas, prođe moju cenzuru tj pregledam ga a onda sutra korisnik izbriše ili cijenu i slične stvari, nadam se da se da će se pojedinci naći u ovome, naravno ako čitaju ovu temu.

Tako da svega ima ovdje, red je na neki način doveden i zasada se pridržavamo toga. koliko dugo ovisi o Vama.

Idea je ok al kak ces bumbat svoj ogla s? Bumpo bi i sve druge.
Također mnogi ne   stavljaju odmah slike modela nego za par dana na svoj oglas pa zamisli u temi koliko bi bile dalje od prvobitnog oglasa.

Toki sada ću si dati truda i spojiti ove teme u oglasima koji su postani isti dan u jednu u istoj temi oglasa.
Svatko ama baš svatko je moderator svoga oglasa i može ga uređivati.
Ako nešto neće bumpati jednostavno tu stvar izbriše.

Ima korisnika koji su prvi oglas stavili 2009 i od toga dana ga uređuju kako stvari prodaju.

Za sve informacije me možete kontaktirati na PM, isto tako sve oglase koje smatrate da nisu ono što bi trebali biti slobodno mi pošaljite na PM i da riješimo problemn oko toga.

lp

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #9
Marjane Kralju ,imaš podršku iz Dalmacije.... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #10
Da ne prozivam sad ekipu bezveve, potaknut bumpanjima oglasa na dnevnoj bazi i kačenju milijardu oglasa u svakoj posebnoj temi, dižem ovu temu iz mrtvih.
Opće ne mora bit ovako kako sam dao prijedlog prošle godine, možete smislit i neki drugi prijedlog, al ovo nema baš smisla kak se sad radi..

pa eto, za raszmislit i prodiskutirat malo.. ako netko ima prijedlog za oglase nek se izjasni

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #11
Backspin, načeo si ono što već duuugo smeta. Nekima je flyfreak samo oglasna ploća.
To se vidi u onoj rubrici dole "Recently Updated Topics", gdjer imaš 10 najnovijih postova, dešava se da 9/10 budu oglasi ili bumpanje.

Ne znam da li SMF Forum Engine omogućava da se iz tih "Recently Updated Topics" ne uključuju postovi iz nekog podforuma - konkretno mislim na podforum "Mali Oglasi".

Ako je to moguće, jednostavno bi tako učinio, pa tko želi trgovati neka ide i gleda u podforum "Mali oglasi".
Popis 10 najnovijih postova onda bi sadržavao samo ono što spada u Flyfreak hobby, a ne Flyfreak-trgovac.

Naravno, da bi se tada našao i netko tko je toliko pametan, jer toga se naravno nitko neće sjetiti, pa stavi oglas tamo gdje ne spada da "izađe" u najnovijim postovima; tada ga moderatori premjeste ili jednostavno obrišu bez nepotrebnog obrazlaganja.

Moj prijedlog podrazumijeva da onda oglašavači mogu bumpati i pumpati oglase koliko žele, nikome ne smetaju..

Damir

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #12
Dobra ideja ;)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk



Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #14
Slozim slijedeci tjedan :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24