Skip to main content

Topic: TKO SVE VOZI ZAGIJA? (Read 22756 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #33
gle kolko žitno polje, a kod nas repicu posijali...
iznad žita se fino može glajdat čim malo sunce ugrije :)
2 mišo: baš ti dobro ide taj avion

Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #34
Pozdrav svima,
evo konacno i mene pozdrav liji i denisu.
uspio sam nekoga nac da me snimi mada je frendu to sve bilo jako cudno pa stalno laprda a i zaboravio je na zoom ali opet se vidi nesto. Lija zna kaj je bilo prvi put kad sam ga primio u ruke... :-)

Ovo je predobra stvarcica i prezadovoljan sam sa njime!!!  Uskoro idem ja u novi projekt a to je pokusaj da se krilo slozi od same stakloplastike...

Btw. da se predstavim ukratko: Tomislav iz oklice Vrbovca, letio tj. pokusavao na helicima dok nisam naletio na zagija i sad je pandemija pocela....  :-)

zagi_001.mp4

Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #35
odlicno..

velis fiberglass...meni je isto zelja slozit jednog od fibera, al bojim se da ce bit pretezak. dva sloja rovinga i poliesterska smola

oglavnom ako slozis od fibera obavezno javi rezultate!

Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #36
Imam frenda koji se bavi s tim cudom(slaze neke kerefeke od toga) i on veli da bi to trebalo sljakat....  Moram si slozit nekoliko krila i to onda ide na testiranje...  Javim svakako..

Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #37
E Hypercub vidim ja da se letilo, ovo s fiberom i mene zanima kako če ispasti.

Ajde vidimo se možda ovaj vikend pa malo da letimo.

Pozdrav od lije

Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #38
Kaj se tice voznje malo teze. Pukao mi nosac motora onaj... moram nabavi sad coroplast ili balsu...

Jel ima ko ideju kak doc do toga nabrzinu....


Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #40
Ja sam imao od coroplasta i balse ali se nije dobro pokazalo sad imam 5mm šperploču i sve super.


Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #42
za nosace mi je najbolji vitroplast..inace se koristi za izradu stampanih plocica..relativno lagan ,a cvrst ko sam vrag

Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #43
Staklo-Zagi nije neostvariva ideja...i ja sam razmišljao da na brzaka nasmolim jednoga u tehnici izgubljenog voska.  Ali, osim lijepa izgleda i vjerojatno dobrih letnih svojstava takav Zagi više nije jeftin, brz za izradu i brz za popravak. Rekao bi da je to veliki otklon od osnovne zamisli Zagija .
Damir