Skip to main content

Topic: TKO NE VOZI ZAGIJA? (Read 9071 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TKO NE VOZI ZAGIJA?

Eto, ja ne vozim iako imam gotova krila, baterije i pogonski sklop.

Zašto bih vozio Zagija?
Koje su mu prednosti pred klasičnim modelima?
Ima li mana?

Pa nagovarajte me malo, možda ga ipak složim!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša


Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #2
Eto, ja ne vozim iako imam gotova krila, baterije i pogonski sklop.

Zašto bih vozio Zagija?
Koje su mu prednosti pred klasičnim modelima?
Ima li mana?

Pa nagovarajte me malo, možda ga ipak složim!

Zato što si izrezao krila pa je red da neš napraviš s njima  ;)

Model je praktično neuništiv i ( idealno za početnika kao što si ti )  :D

Nemre se furati na nož kao klasični model  8) ( ali radi se na tome )

Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #3
Ja trenutačno ne vozim jer sam u izradi i čekam dijelove. :(

SDespot evo nagovaram te složi ga i provaj budeš vidio dali ti odgovara zagi vrlo jednostavno.

Bdw tko god je probao zagija ima samo riječi hvale.

Pozdrav od lije


Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #5
ja ne vozim zagija, razmisljam si napraviti jednog samo radi fajta koji se dogovara, ali ovak iz cista mira ga nebi. probao sam mrcinu od plavoga i ide super, ali nema trap, ne prdi, ne dimi, okretan je, ali ne i atraktivan (bar meni) u toj okretnosti, nezahtjevan za let sto mi isto ne odgovara (volim bit napet kad letim), trokutasti oblik bez repa mi se ne svidja..... 100 zamjerki bi mogao naci i trenerima, jedrilicama i edf-ima tj. svemu sto ne letim pa mozda i nema smisla da ocjenjujem. svidja mi se jako luda brzina i vertikalno penjanje koje ima zagi.

mislim da osim jednostavnosti i cvrstoce nema prednosti nad klasikom.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #6
SDespot, ovakvim zajebantaskim stavom sasvim si se približio punopravnom članstvu u NERED ekipi ! :D
BTW, poznato je da si degustirao Zagija od Plavog a i moje Hortene (koji su lošija Zagi-verzija) te sam slobodan zaključiti da si u potpunosti upoznat sa svojstvima, manama i prednostima Zagija !  >:(
Damir

Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #7
Šege nikad dovoljno!

Ali, znaš, nadao sam se da ću čuti nešto poput: "leteće krilo je aerodinamički ovakvo ili onakvo, pa pogoduje/ne pogoduje ovom ili onom". Nažalost, ništa, prevagnula je igračka nad tehnikom.

Zato, hajmo još jednom, druga prilika: "Zašto Zagi?"!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #8
-Leteće krilo je aerodinamički toliko nestabilno da takav model više upravlja tobom, nego li ti sa njime!
-Ako ga uspiješ ustabiliti u letu, onda je to slućajnost i ne traje dugo!
-Slijetanja više liće na pravocrtne padove nego li na kontrolirani kontakt sa Zemljom

-Omjer uživancije proizašle iz letenja Zagija  prema uloženom je beskonačno, tj, koliko god malo uživao to je beskonačno jer je ulog nula !

Zadovoljstvo da se možeš sudariti sa drugim modelom i pri tome uvijek imati manju štetu neda se izraziti riječima !

itd

Damir

Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #9
po meni je tema ok i upecao sam se ako je samo za sprdnju.  :)

mene zanima isto zasto zagi, zasto je miso227 ostavio ostale modele da stoje od kada ima zagija, sto ste letjeli prije zagija da je on toliko bolji?

bas si moram jednog napraviti ili uzicat nekog da mi ga izreze ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #10
pa meni je bolji, jer je puno brzi i okretniji od mojih ostaih modela, mogu divljati sa njim kako god hocu , ja neznam kakve vi zagije imate ( kada on upravlja sa vama) ali moj zagi leti pod špagu, kako se da precizno upravljati sa njime da je to srašno.   nekuzim sto se petljate u ovu temu, i sprdate toliko te zagije, letite vi vase modele  i ostavite ovu temu namiru za one kojima ovo nije sprdnja,! >:(

Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #11
mislim da si nas krivo shvatio. ja nemam bas nista protiv zagija i na   pola puta sam da si ga napravim. nisi rekao sto si prije letio
struja zakon, nitro USTAV


Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #13
koji setupi su na modelima?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: TKO NE VOZI ZAGIJA?

Reply #14