Skip to main content

Topic: Kabel za Sanwa sd6g (Read 3623 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kabel za Sanwa sd6g

Di nac kabel za simulator da mogu na kompu vjezbat?
i dal su kompitabilni kakvi drugi?

Hvala

Odg: Kabel za Sanwa sd6g

Reply #1
ja sam svojeg za spektrum dx7 kupio tu u oglasu za 50 kn..ima jos ljudi koji prodaju ali za 100 naviše..
pogledaj na ebayu tamo su za par dolara oni sa više nastavaka ( takav je i moj )

pozz
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Kabel za Sanwa sd6g

Reply #2
tnx, mislio sam si piknut taj s ebaya sa vise nastavaka, znaci radi i s tim... dal mora bit neke posebene vrste?

Odg: Kabel za Sanwa sd6g

Reply #3
ma mislim da su ti kabeli svi isti, jedino neznam kakav tvoja stanica ima utor,vjerojatno kao futaba jer mi se čini skoro ista ko jedna futaba..a ti s više nastavaka ti imaju i nastavak za futabu..pogledaj na stanici, možda ima onaj utor ko za slušalice, onda sigurno paše...i sad sam gledo po ebayu najjeftinije ti je kupit onaj za 6.99 dolara s free shippingom..ima i za 0.99 $ al ne šalju u Hrvatsku..
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Kabel za Sanwa sd6g

Reply #4
Je narucio si za 7$ ima ko s-video utor... a takav je onaj srednji u kompletu... ah nadam se da ce radit ;)

tnx

Odg: Kabel za Sanwa sd6g

Reply #5
eto da sam i ja nekom pomogo  ;D

ma radit ce ti 100%
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Kabel za Sanwa sd6g

Reply #6
 ;D



Odg: Kabel za Sanwa sd6g

Reply #9
desnim klikom na ikonicu od simulatora i u campatibility ga odredi da se pokreće kao verzija XP SP2
nadam se da sam pomogao
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Kabel za Sanwa sd6g

Reply #10
Hvala na savjetu, al probao sam već... nažalost, problem je evidentiran daleko "prije" samog simulatora, bilo Win7 ili XP (control panel > devices > PPM) , ne prepoznaje mi X-axis preko gore navedenog kabla  :)

Odg: Kabel za Sanwa sd6g

Reply #11
nije ni meni, a sada savršeno radi u W7 i real flight i aerofly pro i FMS
bez obzira što pokazivao na ppm, pokreni program kao xp compatibility
Karlo. 098-711-540, Sisak