Skip to main content

Topic: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;) (Read 30335 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Dakle kao što naslov kaže dečki u PEVEC Bjelovar nabavili policu balze ;)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #1
pozdrav, mozda znas cjene onako okvirno, u bauhausu je vecinom losa i pre ppre skupa




Lp Zoran

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #2
Cijene su ok, npr od milimetar debljine je 10 kn... i tako redom dalje do nekih 40 kn za najdeblje komade.... ne znam napamet ali cijene su ok...
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #3
Pevec Žitnjak ima balzu, lijepo izgleda, a o kvaliteti neka sudi netko drugi

2x100x1000     12 kuna

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #4
Ma di si vidio balzu na zitnjaku.Ja bio neki dan i nisam mogao nac...

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #5
Na odjelu drveta, iza info pulta u drvenoj kutiji. Stoje okomito poredane po debljini i profilu. I ja sam prvi put prosao pored nje. Nije bas da bode u oko. :)

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #6
onda moram ponovo u potragu...

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #7
Letvice balza
5x5 mm 4kn
5x8 mm 4kn
8x8 mm 4kn
10x2 mm 4 kn
100x1000x2 mm 10kn
100x1000x3mm  14 kn
PEVEC JANKOMIR
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #8
U kaj su skupi

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #9
Hrenovka
A di je jeftinije daj podjeli s nama
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #10
Ne znam niti za jedan drugi ducan koji ima balzu

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #11
U Pevecu je balza prva liga a i nije baš tak skupa
MAK Zapad

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #12
Onda sam ja lud.Recimo letvice 5x5x1000 kostaju 5kn,dok recimo letvica od jelovine dimenzija 4x4x1000 mm kosta 4kn koja je recimo cvrsca od balze,jeedino sto je nesto teza.Pa onda recimo veci profili 10x10x1000 kosta 12 kn komad....sorry ekipo ali meni je to malo previse.

Zato sad delam spitfire-a,polu drvo polu stiropor i mislim da ce kombinacija biti zadovoljavajuca,a za kraj sljedi 1-2 premaza smolom.

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #13
Onda sam ja lud.Recimo letvice 5x5x1000 kostaju 5kn,dok recimo letvica od jelovine dimenzija 4x4x1000 mm kosta 4kn koja je recimo cvrsca od balze,jeedino sto je nesto teza.Pa onda recimo veci profili 10x10x1000 kosta 12 kn komad....sorry ekipo ali meni je to malo previse.

Zato sad delam spitfire-a,polu drvo polu stiropor i mislim da ce kombinacija biti zadovoljavajuca,a za kraj sljedi 1-2 premaza smolom.

kaj se tiće jelovine imaš na pilani u okolici zagreba za 1500kn m3  što ti je jeftinije od ovih tvojih 4x4mm  za 4 kn jer je iz kubika dobiš cca 52900 komada letvica komad izađe cca 0,028kn  možeš prodavati na forumu po 1,5kn svi će to kupiti samo moraš imati dobar skalpel pokreni biznis i u lovi si.
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: PEVEC - Bjelovar ima balzu ;)

Reply #14
pevec u puli nema balzu
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak