Skip to main content

Topic: Prvi gliser (Read 7864 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prvi gliser

Poz!

Evo vec samo post-ao u samogradnji nesto u vezi svog broda i evo nasta to lici nemam bas puno vremena tako da ga jos nisam dovrsio  ::) :(
[[jos moram nekako na ovom poklopcu dovrsit kabinu , a iza nisam jos pokrio balzom jer ce mi biti lakse postavit elektroniku , pa kad ju postavim zatvorit cu...]]
a i razlog je sto nznam kako dalje napravio sam sve od balze , sad nznam kako da dovrsim taj vanjski izgled ... dal da stavim fiberglassa preko il ima neko jednostavnije rjesenje?


evo par slika:


Odg: Prvi gliser

Reply #1
to radis onog futuristickog?lijepi brod!ja cu krenit u izradu modela elana 435f,za sada sam jos na nacrtu ali mislim da ce bit za ove praznike gotov  ;D ,i na njega ide  vanbrodski nitro benzinac od 10cc ;D ;D

Odg: Prvi gliser

Reply #2
znam na koji futuristicki brod mislis al nije to taj , lici malo na njega..dao si mi dobru ideju za buduce brodove  ;)
... bzvze po jubitubu gledo rc brodove i naletio na neki nacrt ucinio mi se ok .. i odlucio se na prvu samogradnju ...

poslije ovog mislim slozit neku jedrilicu tipa Beneteau 50

Odg: Prvi gliser

Reply #3
ja radim ovaj svoj gliser po uzoru na pravi veliki kojeh posjedujem,iz razloga sta na veliki mislim stavit konbinaciju hidro glisera radi postizanja manje potrosnje goriva,posto sam od splita udaljen jedno 18km morske linije dosta sam motiviran za reduciranje potrosnje.pa ce mi model broda sluzit za izvodit pokuse itd........a ujedno i planiram napravit jedan katamaran gliser isto da vidim kako podnosi valove  ;D

Odg: Prvi gliser

Reply #4
ja radim jedan gliser, a neznam di bih mu kupio motor, i i svu tu potrebnu elektroniku, pa ako netko zna di toga ima za kupit, ili da mi proda ako netko ima?
 ::)


Odg: Prvi gliser

Reply #6
ali to nije u hrvatskoj, meni treba nesto u hrvatskoj, a jeftino, za npr. do 100 kn. kuzis?


Odg: Prvi gliser

Reply #8
a jel ima ko ovak za prodat?

Odg: Prvi gliser

Reply #9
BAS SAM ZADNJIH PAR DANA RADIO NACRTE CAMCA ADRIA 500
PA CU ZA KOJI TJEDAN POCET SA MAKETOM,PACU POSTAVITI SLIKE...
KOMENTARI I UPUTE SU DOBRODOSLI...