Skip to main content

Topic: UPGRADE NQD 757 High Wind (Read 18822 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: UPGRADE NQD 757 High Wind

Reply #45
ma ko ti je to rekel.... tražiš djelove koji imaju free shipping...

recimo ja sam naručil 36 mm prop koji dođe 2.66 dolara i to je to..... ako je free shipping onda plačaš samo cijenu propelera tih 2.66 dolara i to je to...

cijela mudrost....

pa naruči iz amerike ili  kine,a ne iz njemačke ili austrije

Odg: UPGRADE NQD 757 High Wind

Reply #46
u njemaškoj i austriji nemaju free shepping za hrvatsku jer su EU.
jebo ih plačaš 25 eura samo poštarinu....

Odg: UPGRADE NQD 757 High Wind

Reply #47
a, nisam znao, znaci ono sta ima free shiping, to je po cijeni koja pise..? ok tnx

Odg: UPGRADE NQD 757 High Wind

Reply #48
tako je!!!!! nemaš beda....

Odg: UPGRADE NQD 757 High Wind

Reply #49
samo se moraš registrirati. kad si sing up-ani onda automatski vidiš dal je free shipping za RH ili ne....

Odg: UPGRADE NQD 757 High Wind

Reply #50
ok, ali to cu od tamo kupit, tek kada vidim koje mi dimenzije najvise odgovaraju.. a gdje mogu kupiti   u hr, za probu, vise modela?

Odg: UPGRADE NQD 757 High Wind

Reply #51
neznam ne uzimam kod nas jer su preskupi

Odg: UPGRADE NQD 757 High Wind

Reply #52
e,samo da te jos nesto pitam, znas li mozda gdje ima za kupiti u hr, ili izvan nije bitno ovakvih motora, kao izvanbrodskih..>>>RC speedboat - Self made   ako  mozda ima na e-bayu sa free shipingom, ali neznam kako se zovu..?

Odg: UPGRADE NQD 757 High Wind

Reply #53
to ti se zove outboard rc motor. al kolko vidim to je jako jako jako jako skupo..... na e bayu imaju samo tri i to metanolce od 150 dolara na dalje, na hobby lobby-u 239 dolara doduše ovaj ti je 20 v al neznam koja je razlika između tih i onih običnih..... neznam probaj googlati možda nađeš jeftinije..... al to ti se ne splati jer za 200 dolara napraviš takvu pilu....... high speed performace.... LOL